2014 balandžio 20, sekmadienis.   Games.lt naršo: 15   Registruotų vartotojų: 111362
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Senbuvis
Senbuvis |Andriuha| [257]
Blog'as apie viską
Įrašų: 280
Aplankė : 32767
Prenumeruoti blogo įrašus 

Sveiki, šiandien jums pristatau naujausia savo darbą - intro filmuką žaismo dnr retro laidai. 

Taigi žiūrim, bei jei kas įdomaujasi gali paskaityti ilgą tekstą apie intro išvaizdą, dizainą:

(įdėja buvo retro, nesenstančios, timeless geometrinės figūros: trikampiai, keturkampiai, apskritimai; linijos, kurios yra bet kokio virtualaus modelio ar dar ko taip sakant "dnr", nes būtent nuo jų ir maišant šias figūras, linijas, sukuriami 3D/2D žaidimų modeliai. Todėl pasirinkau tokią išvaizdą, kuri pabrėžia kiekvieno intro elemento "dnr". + Monochromatinė spalvų paletė, bei švari kompozicija, be jokių nereikalingų elementų. Taip iš dalies primenant klasikinių žaidimų laikus, bet tuo pačiu išlaikant šiuolaikišką išvaizdą)


Bei aukštos kokybės renderiai:

d 

d 

d 

Na ir pabaigoj duodu suprasti jog visa pradžia tai lyg mini intro žaidimas, kuris buvo "žaistas" vienoje iš šių arcade žaidimų mašinų: 

d 

Na ir pora making of screenu:

d 

d 

 Bei t
ruputį swagina "dnr bitai":
 
d 

d 

d 

Ir galiausiai kas už ką atsakingas:
Originalaus ŽDNR logo dizainas, gameon/3up pristato animacija, vectorinių logotipų (Portal 2, CSS) parūpinimas - Gediminas Tarasevičius 
Logo redesign, kitų elementų dizainas, 3D, 2D grafika, animacija, post - aš. 
Sveiki, šiandien pristatau jums naujausia savo kūrinį - abstraktų, eksperimentinį darbą. Eksplorinanti keistą, išgalvotą "Flobak" pasaulį.

Žūrim: (spustelkit ant paveikslėlio, kad pamatytumėt pilną darbą).

d


d

Sveiki visi, šįkart jums rodau klipa apie Žaismo DNR intro kūrimą. Nuo pirmųjų testų, iki užbaigto produkto. Viskas padaryta Cinema 4D, After Effects, Illiustrator ir Adobe Premiere programų pagalba. Taigi ką domina tokie dalykai, žiūrim, o ką ne, tai atsirašau už sutrugdyma :)


Bei keli paveikslėliai iš modelių, tekstūrų, apšvietimo testavimo, kurių nera šitame video.

d

d

d  d 

d  d 

Tai tiek šiam kartui, jei turite kokių klausimų, klauskit, visada esu pasirengęs atsakyti :)
Sveiki, šį kartą noriu su jumis pasidalinti naujausiu savo ir Gedimino kūriniu, t.y. grafiniu paketu GameOn komandos kuriamai Žaismo DNR laidai, kurią galite rasti čia.

Darant šį projekta teko išbandyti daug įvairių dalykų, bei įdėjų, tuo pačiu praplečiant ir savo skill'u ratą, tad už tai esu labai dėkingas GameOn komandai, kad patikėjo man šį projektą, bei tuo pačiu pasitikėjo manimi. Tai dave man puikų motyvacinį spyrį šiknon mokantis naujų dalykų, bei apskritai pateikiant jiems kaip įmanoma geresnį produktą.
Galutiniu rezultatu esu patenkintas, nors įžvelgių pora dalykų kuriuos keisčiau kitame projekte, na bet tai pasilaikysiu sau. 

Tad štai pilnas video su visais grafiniais elementais (šešiom intro versijom, fonu, bei kreditu fonu)


Bei "Knack" žaidimas su atsinaujinusia laidos grafika:Bei aukštos rezoliucijos paveikslėliai:

d

d

d d

d

d

d

d d

Grafinis dizainas - Gediminas Tarasevičius


3D grafika - aš/Andrius Tamošaitis.
Sveiki sveikutėliai, jau gan seniai beatnaujinau savo bloga nauju turiniu, dalinai dėl to kad pastaruoju metu esu labai užsiėmęs tiek mokslais, visgi 12 klasė, tiek įvairias darbais, kuriuos labai nekantrauju užbaigti.

Anyways venusietis Methy siunčia jums linkėjimus iš "VENUS" planetos: 


d


d

Šiuo darbu norėjau išbandyti kiek kitokį stilių, bei netiesiogiai perteikti vieną dainą, vėlgi pavadinimu "VENUS". Kam reikia tas žinos ką turiu omenyje.

Sveiki, šį kartą noriu su jumis - skaitytojai, pasidalinti savo jau gan seno EGG video kūrymo proceso klipu, man asmeniškai tokio tipo klipai yra labai įdomus, bei mane patį dažnai įkvėpia kūrybai, kai pamatai kad ten nėra jau nieko tokio sudėtingo, nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kitaip.
Tai va, tikiuosi bus įdomu pažiūrėti kam nors. Prie viso to į vidų įdėjau mažą tutorial, kaip padariau taip savo vadinamą "color twist'ą" EGG klipe. Tiksliau ten gal nevisai tutorial, o tiesiog technikos parodymas, kurią galima panaudoti įvariais būdais ir įdėjus į tai daugiau laiko, manau, galima išgauti labai įdomių rezultatų.
Tiesa turiu paminėti jog to tutorial/technikos supratimui reikalingas jau šioks toks nusimanymas After Effects programoje. Bei jei norėsite tiksliai pasižiūrėti kur ką spaudžiu, galite tiesiog susistabdyti klipą vietomis, arba per youtube html 5 playeri galite žiūrėti visą klipą sulėtintai. Jei nežinotė kaip įsijungti tokį, pasigooglinkite. O kieno tokie dalykai nedomina, tiesiog pasižiūrėkite kaip viskas maždaug vyksta :)


Bei kaip pavadinime minėjau test video. Tiksliau Lightdow video idėjos testas, jei kas dar atsimena tokį. P.S jei kas sergate epilepsija, geriau nežiūrėkite.


Tai tiek šį kartą. Nuomone apie visa šita, visada galite reikšti komentaruose. Bei nuo šiol visus mano darbus galite rasti mano asmeniniame puslapyje. Kuris beje vis dar atnaujinamas.

Sveiki, šį kartą noriu pasidalinti su jumis naujausiu savo darbu - PAE 2013 intro. Prieš kažkur metus tam pačiam žmogui dariau šį intro:


Na ir dabar kiek naujesnis:


Bei keli aukštos rezoliucijos kadrai iš video:

d

d d

d d

d

d

Tai tiek šiam kartui, tikiuosi smagiai leidžiate vasarą! 
Sveiki, taip ir vėl hbfs blogas. Ši kartą su video, kaip tik tokia tema paremtam GSG 5 second projects konkursui. Dėl jo, beje, preita kart papostinau daft punk šalmų render/wallpaperį. Anyways mano video šio mėnesio konkursui:
*šalmų modeliai ne mano, juos sumodeliavo greyscalegorilla. Jei norite, galite patys nemokamai juos atsisiųsti iš čia.

*visų dalyvių video čia

Bei keli kadrai iš video, 1080p rezoliucijos.

d d

d

d d

d

d d

Bei render iš preito blogo:

d
Daft Punk

d 
|1080p wallpaper|

Modeliai by - greyscalegorilla, visa kita me. Enjoy.
Sveiki, prieš 2 savaitės rašiau bei rodžiau, kaip dalyvauju GSG's 5 second projects konkurse.

Visu dalyviu darbus, bei tuo pačiu mano darba galite pamatyti čia.
*mano klipas

Tai va pasirodo jog aš tapau vienu iš to konkurso nugalėtojų! Tad ta proga nusprendžiau su visais pasidalinti savo klipo projekto failu, kuris turėtu praversti programos - Cinema 4D, mokymosi tikslais. Tiems kas tuo domisi, bei tuo užsiema.

Tad kad jį atidarytumėte, bei kad matytumėte visus saulės atspindžius jums reikės:
* Cinema 4D programos
* Greyscalegorilla HDRI Lightkit pako

Siųstis čia. Į šį packa įeina projekto failai, kiaušinio tekstūra bei 6, 1080p rezoliucijos ekrano fonai (wallpaperiai).Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» 
Blog‘o įrašai: