2017 gegužės 24, trečiadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 112956
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
PC Klubas
Klubo naujienos
2017 gegužės mėn.
<div><span>2014 metais i&scaron;leisto &bdquo;Transcendence&a... filmo kūrimu besirūpinusi kino kompanija &bdquo;Straight Up Films&ldquo; dar praėjusiais metais i&scaron;sigijo teises sukurti ekranizaciją, paremtą &bdquo;Thief&ldquo; žaidimų serija. Remiantis kompanijos interneto svetainėje skelbiama informacija, penktasis &bdquo;Thief&ldquo; žaidimas &scaron;iuo metu yra kuriamas ir bus i&scaron;leistas kartu su filmu.</span></di...  (1)
2017-05-13, parašė Tagio
<div><span>Kom... &bdquo;Remedy Entartianment&ldquo; prane&scaron;ė, kad mistinio nuotykių žaidimo &bdquo;Alan Wake&ldquo; skaitmeninės versijos nebus galima įsigyti nuo gegužės 15 dienos. Žaidimas nebus prieinamas tiek &bdquo;Steam&ldquo;, tiek &bdquo;Xbox Games Store&ldquo; tarnybose.</span><...  (2)
2017-05-13, parašė Tagio
<div><span>Jau ne kartą atidėta &bdquo;PayDay&ldquo; kūrėjų kuriama bendradarbiavimo &scaron;audyklė &bdquo;Overkill&ls... The Walking Dead&ldquo; &scaron;iemet vis tik nebus i&scaron;leista. Žaidimo i&scaron;leidimas perkeltas į 2018 metus antrąją pusę.</span></di...  (1)
2017-05-07, parašė Tagio
<div><span>Iki &scaron;ių metų &bdquo;Electronic Entertainment Expo&ldquo;, kuri taip pat žinoma kaip E3, parodos liko kiek daugiau nei du mėnesiai. Likus tiek nedaug laiko įprasta, kad didžiosios kompanijos jau pradės dalyti užuominas apie projektus, kuriuos ketinama atsivežti į &scaron;ią parodą. Taip jau padarė ir &bdquo;Bethesda&ld... žurnalistams i&scaron;siųsdama pakvietimus į būsimą kompanijos spaudos konferencija.</span>...  (5)
2017-05-01, parašė Tagio