2018 kovo 17, šeštadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113096
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
PC Klubas
Klubo naujienos
2018 kovo mėn.
<div>Žaidimas mus nukels laiku atgal ir vyks Vice City bei Pietų Amerikoje, o rimtą rolę pagrindinių veikėjų sąra&scaron;e turės moteris</div>  (5)
2018-03-12, parašė Ndx
<div>Prie&scaron; mėnesį pasklidę&nbsp;<a href="news.full/42434... target="_blank"&... naują &bdquo;Call of Duty&ldquo; serijos tęsinį pasirodė esantys teisingi. Kompanija &bdquo;Activision&... kartu su &bdquo;Treyarch&ld... atskleidė, kad &scaron;iemet pasirodysiantis žaidimas tikrai yra ketvirtoji &bdquo;Call of Duty: Black Ops&ldquo; dalis.</div>
2018-03-09, parašė Tagio
<div><span>Dar kartą pasitvirtino posakis, kad mados sukasi ratu. Po to, kai &bdquo;Call of Duty&ldquo; serija i&scaron; naujo atrado sėkmę su žaidimu, nukeliančiu žaidėjus į Antrąjį Pasaulinį karą, pana&scaron;u, kad &bdquo;Battlefield&... serija seks i&scaron; paskos. Portalas &bdquo;VentureBeat&... skelbia, kad &bdquo;Electronic Arts&ldquo; planuoja seriją, kurios paskutinis žaidimas vaizdavo Pirmojo Pasaulinio karo mū&scaron;ius, perkelti į Antrąjį Pasaulinį. Tai būtų pirmas kartas nuo 2009 metų, kuomet &bdquo;Battlefield&... serija vėl mums pateiktų &scaron;io karo įvykius.</span></...  (6)
2018-03-02, parašė Tagio