2017 kovo 30, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 112910
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
PC Klubas
Klubo naujienos
2017 kovo mėn.
<div>Kažkada, kai buvome visi jaunesni, vis viena po kitos &scaron;viesą i&scaron;vysdavo istorijos apie žaidimų transliavimo paslaugas... dabar dar viena...</div>  (3)
2017-03-20, parašė JcDent
<div>Seule, Korėjoje, specialiai &scaron;iai progai surengtame renginyje &bdquo;Blizzard&ld... patvirtino tai, apie ką gandai sklandė jau seniai. Legendinis pirmasis &bdquo;StarCraft&l... bus i&scaron;leistas &scaron;iemet atgmims &bdquo;StarCraft: Remastered&ldquo; pavadinimu.</div>  (4)
2017-03-26, parašė Tagio
<div><span>Pri... de&scaron;imtmetį debiutavęs pirmasis &bdquo;Assassin&ls... Creed&ldquo; tapo sėkmingos ir populiarios serijos pradžia. Neilgai trukus serija i&scaron;siplėtė ir &scaron;iuo pavadinimu buvo leidžiami ne tik įvairioms platformoms skirti žaidimai, bet ir knygos, komiksai, stalo žaidimai ir net gruodį kino teatruose rodytas filmas.</span></d...  (1)
2017-03-25, parašė Tagio
<div><span>Jei kada nors jums teks susitikti su &bdquo;Ragnaiaus&l... knygų autoriumi Andrzej&lsquo;umi Sapkowski &ndash; neminėkite žaidimų. Pasirodo, ra&scaron;ytojas negauna pajamų i&scaron; &bdquo;CD Projekt&ldquo; pagal &scaron;ias knygas sukurtos žaidimų serijos.</span></...  (7)
2017-03-25, parašė Tagio
<div>Pirmasis &bdquo;Infoshow Lan Party&ldquo; , gimęs net prie&scaron; 15 metų,&nbsp;&nbsp; buvo&nbsp; studenti&scaron;kas renginys, skirtas kompiuterinių žaidimų entuziastams, tačiau kasmet jis tampa populiaresnis.</div>
2017-03-03, parašė Žebenkštis