2015 rugpjūčio 1, šeštadienis.   Games.lt naršo: 7   Registruotų vartotojų: 112429
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Kokius maitinimo šaltinius Jūs perkate? 
Ieškau pigiausio veikiančio maitinimo šaltinio (15~30 eur) 
Perku nebrangius patikimo gamintojo sprendimus (30~60eur) 
Renkuosi aukštesnės klasės maitinimo šaltinius (60~100eur) 
Sistemą patikėsiu maitinti tik aukščiausios kokybės produktui (+100eur) 
Nori balsuoti? Prisijunk!
Apklausų archyvas »
Kategorija: PC > Veiksmo
Labas rytas, magiškasis Vietname
2011-04-23, parašė Navy
Žaidimo įvertinimas: 7.0, puslapis 1 iš 2

Magicka: Vietnam DLC

Sausį su trenksmu pasirodęs „Magicka“ daugiau ar mažiau nustebino kiekvieną šį žaidimą išbandžiųsi žaidėją. Vienus sužavėjo magijų sistema ir tūkstančiai įvairiausių gydymo bei naikinimo burtų, kitus – neišsemiamas žaidimo humoras, o likusius – žaidimo unikalumas, apipavidalinimas ir t.t. Nors „Magicka“ startas ir nebuvo toks sėkmingas, kokio tikėjosi žaidėjai bei patys kūrėjai, tačiau dėmesio šis kūrinys susilaukė nemažo ir visas projektas laikytas pavykusiu. „Arrowhead Studios“ ėmė svarstyti, kuo gi dar čia palepinus žaidėjus, kad šie gautų dar keleta laimės valandų, apsivilkus mago kostiumą. Ir taip gimė parsisiunčiamas žaidimo turinys „Vietnam“, gal nieko pernelyg naujo nepasiūlantis, tačiau ne ką mažiau įdomus bei šmaikštus.Burtininko lazda ar AK-47?

Kaip ir iš pradžių sakiau, taip norisi ir dar kartą pakartoti. Už tuos nepilnus penkis eurus negausime tonas įvairiausio turinio, viso labo tai bus pora „Challenge“ režimo iššukių, keletas naujų priešų, ginklų, pasiekimų bei naujas, bet iš tiesų labai smagus garso takelis. Šis parsisiunčiamas turinys neįpus jokių naujų vėjų į „Magicka“ sistemą – viskas lieka daugiau ar mažiau nepasikeitę. Viena iš misijų, kurią pasiūlo „Vietnam“ yra Vietnamo gelbėjimo operacija, kurioje turėsite skverbtis gilyn į priešo teritoriją. Verta pastebėti, kad čia vos prasidėjus misijai galėsime pajausti tą Vietnamo karo dvasią bei prisiminti visus “Rembo“ filmus. Jūs esate tiesiog išmetamas iš sraigtasparnio ir pasikalbate lyg iš ką tik minėto filmo atrodančiu Vladu (be abejo, jokiu būdu ne vampyru). Jūsų misijos pasisekimas priklausys nuo to, per kiek laiko užbaigsite šią misiją, įvykdydami pagrindines užduotis. Kas labiausiai nervina šioje misijoje yra tai, jog neįmanoma išsaugoti savo progreso, todėl išjungus žaidimą teks imti viską atlikti iš naujo.

Sekantis puslapis»  ...

Komentarai: 1-1   
Misture, parašė 2011-06-05 17:10
Reitingas:0
Misture
Perskaitęs apžvalga , aš asmeniškai šito žaidimo nesisiųsčiau.
Cituoti
Komentarai: 1-1   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Pastebėjome, kad jau kuris laikas nieko mūsų portale nedarai ;(

Mes nežinome, ką dabar tu veiki... bet galbūt... ieškai darbo?

Mūsų draugas ITJobsCo.com turi labai gerų pasiūlymų šiuo metu patiems pačiausiems žaidėjams bei žaidėjoms šiose kompanijose:

Game Insight TutoTOONS