Po to, kai „Crytek“ pardavė visas „Homefront“ frančizės teises „Deep Silver“, studija šiek tiek prabilo, kas vyksta jos viduje.

Didžiausia ir svarbiausia naujiena ta, jog „Crytek UK“ padalinio darbuotojai persikelia į „Deep Silver Dambuster Studios“, kas reiškia, kad talentai nebus veltui iššvaistyti ir toliau dirbs prie žaidimo, prie kurio dirbo jau kurį laiką. Ar tai reiškia, jog „Crytek UK“ padalinys užsidaro? O kas daugiau jam belieka? Darbuotojų nebėra, projektų nebėra. Nors oficialiame pranešime spaudai „Crytek UK“ likimas nėra tiksliai nurodomas, bet jaučiame, kad blogiausias variantas pildosi – studija uždaroma.

Vidinis pertvarkymas vyksta ir kituose „Crytek“ padaliniuose. Ostino mieste, Teksaso valstijoje, JAV įsikūręs „Crytek USA“ padalinys netenka didžiosios dalies darbuotojų. Visgi, keletui iš jų nusišypsojo laimė, nes jie toliau dirbs teikdami pagalbą Šiaurės Amerikos kūrėjams, įsigijusiems „CryEngine“ variklio licenziją. „Hunt: Horrors of the Gilded Age“ žaidimo kūrimo darbai iš „Crytek USA“ persikelia į Frankfurto mieste, Vokietijoje įsikūrusį padalinį.

Sklinda gandai, kad „Crytek“ dirbo prie keturių skirtingų prototipų, tačiau juos visus atšaukė, tarp jų ir „Ryse: Son of Rome“ tęsinį. „Crytek“ nuo šiol telksis į nemokamų žaidimų kūrimą. Jos lagamine vis dar yra tokie žaidimai kaip „Warface“, „Arena of Fate“ bei „Hunt: Horrors of the Gilded Age“.

Budapešte, Stambule, Kijeve ir Sofijoje įsikūrę padaliniai toliau dirbs kaip įprasta, pertvarkos juose, bent jau šiuo momentu, nenumatomos. Tačiau peržiūrinėjama glaudesnio bendradarbiavimo galimybė tarp Šanchajuje bei Seule įsikūrusių padalinių.