2018 liepos 18, trečiadienis.   Games.lt naršo: 3   Registruotų vartotojų: 113134
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Blogeris
Blogeris Games.lt Administracija [309]
Administracijos blog'as
Įrašų: 200
Aplankė : 12988
Prenumeruoti blogo įrašus 
Geriausi 2016-ųjų metų žaidimai pagal Games.lt komandą
2017-01-15, Aplankė: 2225

LyKas pakuždėjo, kad būtų gal visai gerai padaryti 2016-ųjų metų geriausių žaidimų sąrašą pagal Games.lt komandą. Na, taip, kodėl gi ne! Štai jums mūsų geriausių metų žaisimų sąrašiukas!

Mek avataras
Mek

Deus Ex GO (iOS, Android)

„Deus Ex Go“ leidžia Adam'ui Jensen'ui (iš „Deus Ex: Human Revolutions“ bei „Deus Ex Human Divided“) pasinerti į keistą futuristišką pasaulį, kuriame įvairūs saugumo robotai bei sargybiniai bando apsaugoti įvairių keistų paslaptačių turėtojus.

Visiškai kitokia mechanika grįstų žaidimų, sukurtų uždedant žinomų serijų vardus yra ne nemažai, tačiau labai mažai yra tokių, kurie suderina serijos vardą su naujomis galimybėmis. „Deus Ex Go“ tai padaro tobulai! Bet kas dar svarbiau, žaidimas puikiai perkelia „Deus Ex“ dvasią į išmaniuosius įrenginius su lietimui jautriais ekranais. Ko šiandieniniame pasaulyje šiek tiek vis dar reta.Agnyz avataras
Agnyz

The Last Guardian (PlayStation 4)

Mistiškas veiksmo-nuotykių-galvosūkių žaidimas.

Sklandžiai integruotu pasakojimu ir žaismu.JcDent avataras
JcDent

Doom (Xbox One, PlayStation 4, Windows)

DOOM yra techniškai Doom 4, bet tik JRPG gamintojai mėgsta nesibaigiančius skaičius serijoje. Doom 3 jau buvo parodęs netipišką su greitu lakstymu ir šaudymu siejamai serijai siužetinį žaidimą ir tuo metu pribloškusius interaktyvius ekranus. DOOM yra visokeriopai geresnis nei Doom 3 ir tikrai geriausia šaudyklė nuo naujojo Wulfenstein laikų. Kas galėjo tikėtis, kad tokios senos ir iš esmės paprasto serijos sulauks tiek darbo ir meilės, kurio pastokojama pastoviai kepamiems Call of Duty ir Battlefield?

Vieno žaidėjo kampanijos detalumu, brutaliais demonų kapojimais, Polygon žurnalisto visišku nesugebėjimu žaisti!!!cFos avataras
cFos

Doom (Xbox One, PlayStation 4, Windows)

Žaidimas nėra baisus, net kažiek atpalaiduojantis asmeniškai (heavy metal + guns blazing = tobula formulė pasyviam laisvalaikiui po darbų). Multiplayer daug sukčių (dėl to rinkčiausi seną gerą QuakeIII Arena arba Online variantą), priešpaskutiniame lygyje buvo žiaurių framedrop'ų, bet visa kita tobula. Veiksmo daug, aplinkos stogą raunančios, žiaurumas ir neapykanta zombiams bei demonams liejasi per kraštus, garso takelis užvedantis, tobulėjimo sistema super, ginklų modai kiekvienam žaidėjui pagal stilių... Žiauriai rekomenduoju!

Reto gėrio šaudyklė kai aplink vien call of duty bei battlefield numyžtos pakampės...Tagio avataras
Tagio

Battlefield 1 (Xbox One, PlayStation 4, Windows)

Su ilgamete "Battlefield" serija daug krypčių išbandę "DICE" pagaliau įtikino "EA", kad naujas žaidimas turi nusikelti į Pirmąjį pasaulinį karą. Kūrėjams tai puikiai pavyko.

Žaidimas, kuris mane įtikino tuo, kuo aš netikėjai - kad aš dar galiu užsikabinti ir mėgautis pirmojo asmens šaudyklėmis.E417 avataras
E417

Firewatch (Xbox One, PlayStation 4, Windows)

Negaila atiduoti metų žaidimo statuso indie žaidimui. Net ir žinant, kad šiemet išėjo ketvirtoji "Uncharted" dalis (ir taip, aš ją taip pat perėjau). Negaila, nes kažkaip šis indie žaidimas, "Firewatch", bent man yra visa galva tikresnis už bet kurį AAA šių metų atstovą. O šiaip tai, atrodo, paprastas, tiesa, gražiai pieštas, pirmo asmens nuotykių žaidimas, varomas istorija. Bet, patikėk, iš tikrųjų tai - kur kas daugiau.

Nes tai žaidimas, kuris pagaliau padarė/parodė tai, ko aš laukiau kompiuteriniuose žaidimuose labai ilgai - pakankamai interaktyvią ir įtraukiančią istoriją, kuri įtrauktų stipriau už knygą. Taip pat labai įtikinantis, keliasluoksnis žaidimo "storytellingas", keli, bet įsirėžiantis pagrindiniai veikėjai bei milžiniška konspiracijos teorija, supanti "Firewatch". Tai vienas tokių žaidimų, kuriuos pereini per dieną, žaisdamas nuo ryto iki vakaro, nes tiesiog negali sustoti, įdomumas kutena padus ir tu nebevaldai savo laiko. Bet tuo pat metu tai ir toks žaidimas, kuris labai ilgam palieka įspaudą tavyje, lyg koks ypatingas filmas, pvz. "Beautiful mind" ar pan.Mason13 avataras
Mason13

Wuppo (Windows)

Tai yra 7 metus, kurtas platformeris, kuriame mūsų veikėją išmetą iš namų ir jam tenka surasti kelią atgal.

Žaidimo eiga, veikėjų gausą, istorija!


 

Atgal

Gediminas
Gediminas, parašė 2017-01-16 15:25
Pasikartosiu, Total War Warhammer!

For Sigmar!
gedunex
gedunex, parašė 2017-01-16 21:14
o Gediminas games.lt komandai nepriklauso?
Gediminas
Gediminas, parašė 2017-01-16 22:04
Jau pusė metų kaip nepriklausau.
gedunex
gedunex, parašė 2017-01-16 22:49
kodel? per geras?
Gediminas
Gediminas, parašė 2017-01-17 01:28
Kodėl, tai jau esu išdėstęs blogo įraše.

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Blog‘o įrašai: