2018 birželio 21, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113127
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Blogeris
Blogeris Games.lt Administracija [309]
Administracijos blog'as
Įrašų: 200
Aplankė : 12803
Prenumeruoti blogo įrašus 
Geriausi 2017-ųjų metų žaidimai pagal mus
2018-01-04, Aplankė: 1605

Jau tapo tradicija, kad kiekvienų metų pradžioje (arba metų gale) skelbiame žaidimų sąrašą tų žaidimų, kurie mūsų komandai patiko labiausiai ir paliko didžiausią įspūdį iš visų per metus išleistų žaidimų. Ir 2017-ieji nebuvo išimtis... tad kokie mūsų metų favoritai?

Assassin's Creed Origins

Artojas avatarasArtojas
Visų pirma, nes senovės Egiptas yra nuvertintas mokykloje. Pernelyg įdomi epocha, kad praleistume progą ją tyrinėti. O ir šiaip tai žaidimo pasaulis kurio užtenka metams, todėl ir metų žaidimas.

Persona 5

E417 avatarasE417
Tai žaidimas, kuris aplink save kuria savo kultą, pratina žaidėjus prie savų, kitokių taisyklių bei supažindina su tokiais veikėjais ar mini-siužetai, kurie kilsteli į naują lygį patį žanrą. Manau, kad apie tokius žaidimus, kokiu yra „Persona 5“ - per mažai kalbama. Į juos per mažai kreipiamas dėmesys (nors suprantu, kad dėmesio stoka nei ši serija, nei pastaroji dalis tikrai nesiskundžia) ir per retai žmonės ryžtasi tokiai 120+ valandų avantiūrai, bet „Persona 5“ yra įrodymas, kad nestovime vietoje (nei mes, kaip žaidėjai ar žmonės, nei pasaulis, kuriame gyvename ir kuris taip pat visokeriopai gyvas).
Mason13 avatarasMason13
Stiprus veikėjų būris, gana neblogas siužetas. Rimta kovos sistemą ir daug priežasčių kūrių dabar neatskleisiu

Dominions 5: Warriors of Faith

Dominions 5: Warriors of Faith paveiksliukas
JcDent avatarasJcDent
Kaip Warhammer Fantasy fanas, bent šioks toks, turėčiau sakyti, kad Total War: Warhammer II yra geriausias metų žaidimas. Nelaimei, taip nėra. Total Warhammer II nesijaučia nė krislelio drąsos iš žaidimo kūrėjų pusės. Keturios kampanijos yra iš esmės identiškos ir labiau primena apmokymus nei tikras istorijas.

Tuo tarpu Dominions 5 yra meilės vaisius. Kodėl žaidimas atrodo taip, kaip atrodo? Todėl, kad tai leidžia sukišti virš 1500 dalinių į žaidimą. Ar yra bent viena nuolaida rinkos ar leidėjo nuomonei? Ne. Ar žaidimo rašymas ar gameplay dedamas ant pigesnės gamybos aukuro? Ne. Viskas yra paremta tuo, kad tu žaidi Dominions magiškame Dominions pasaulyje. Gal, kada nors, atsiras gražesnis interfeisas ir normalūs apmokymai. Bet dabar jų nėra, ir gyventi tai nelabai trukdo.

Resident Evil VII: Biohazard

Tagio avatarasTagio
Žaidimas galbūt tikrai nėra geriausias šių metų žaidimas, tačiau man jis tapo metų labiausiai pradžiuginusiu metų atradimu. Belaukdamas šio žaidimo š visus naujus kūrėjų sprendimus žiūrėjau skeptiškai ir purtydamas galvą klausiau savęs „Ką Capcom vėl išdarinėja su „reziku“?“. Tačiau išbandęs žaidimą netrukus pamiršau visas dvejones ir pasinėriau į šviežią, kitokį, prie kėdės kaustantį naują pamėgtos serijos pasaulį, kuris taip pat šiek tiek grąžino ir pasitikėjimą kūrėjais.

Little Nightmares

cFos avatarascFos
Labai norėjau atiduoti balsą metų pradžioje pasirodžiusiam Resident Evil 7, bet čia labiau vientisa masė gavosi, jeigu galima taip išsireikšti... Labai atmosferiškas, meniškas, aštriai kritikuojantis visuomenę ir įtraukiantis platformeris su galvosūkiais bei mistikos/siaubo elementais. Viskas taip artima ir tuo pačiu svetima jame... Užburiantis.

Doki Doki Literature Club!

Mek avatarasMek
Praėjusių metų „GameOn“ renginio metu mes savo stende leidome visiems norintiems išbandyti vieną gražiausių pastarųjų metų vizualinių novelių „Dal Segno“, tačiau kaip būtų keista, ji nesusilaukė pakankamo dėmesio. Dauguma šį žaidimą pabandžiusių, būdavo gana pasimetę kai suprasdavo, jog reikia ten skaityti išties nemažai. Nesuprasdavo, kodėl tai gali būti vadinama išvis žaidimu... Būtent dėl to aš nelabai tikiuosi, kad atsiras pakankamai tokių, kurie ims ir pabandys žaisti „Doki Doki Literature Club!“, nemokamą žaidimą, kuris nors ir atrodo kaip įprasta vizualinė novelė, tačiau iš ties yra apie gana rimtus dalykus, į kuriuos dažniausiai visiškai nekreipiame dėmesio tol, kol kartais būna tiesiog per vėlu, atsukti laiką atgal. Maža to, šiame žaidime baudžiama už kai kurias klaidas labai smarkiai ir tokiu būdu, kuris jaučiamas ne vien virtualiam pasaulyje, bet ir realiame. Po tokių baudimų pradedi galvoti, ar tikrai vėl bandyti, ar nebe. Ir tas jausmas tikrai kitoks nei per kažkokį nesveiko sudėtingumo platformerį...

 

Atgal

Matrix
Matrix, parašė 2018-01-04 12:00
Žaidžiau 35 minutes Doki Doki Literature Club, 0 įdomumo. Daug pagyrų jam duodama, bet nežinau ar prisiversiu dar porą valandų prie jo praleist.
Mek
Mek, parašė 2018-01-04 12:12
 Aukštyn man atrodo po kokių 2 ar 3 valandų ten tikri įdomumai prasidėjo... bet dar ir dabar negaliu pasakyti, jog galiu išmesti tą žaidimą iš savo galvos.
JuztBe
JuztBe, parašė 2018-01-05 07:51
Eh, gaila, kad 'išspoilino' man beveik viską prieš pradedant žaist doki doki :/
NeWerII
NeWerII, parašė 2018-01-08 06:22
Snooze fest tas Doki. Mėgina kažkuo ale šokiruot bet kai nei man rūpi tie charakteriai nei šiaip ten įdomu tai meh.

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Blog‘o įrašai: