2018 liepos 16, pirmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113134
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Blogeris
Blogeris Mek [330]
Žaidžiu.
Įrašų: 441
Aplankė : 40368
Prenumeruoti blogo įrašus 
Psichotropiniai papai. SiN Episode 1: Emergence.
2017-11-29, Aplankė: 485
Seniai seniai, apie 2005-uosius bei šiek tiek vėliau, žaidimų industrijoje buvo tikima, kad epizodais paremtos pirmo asmens šaudyklės yra tikra ateitis. Half-Life 2“ sugebėjo sulaukti dviejų tokių, o štai „SiN Episode 1: Emergence“ buvo vienintelis toks. Anot jo kūrėjų nors pirma dalis ir atsipirko antrajai nepakako pinigų ir po to jiems teko parsiduodi mažų daugiausia arkadinių žaidimų kūrėjui. Visai gali būti, kad šiems žaidimams tiesiog nepasisekė, nes vėliau tokios kompanijos kaip Telltale Games“ pateikė vertingų idėjų kaip epizodiniai žaidimai galėtų būti platinami bei kūriami, todėl gal ne taip garsiai pristatomi kaip svarbi inovacija bet šie tokių žaidimai egzistuoja ir toliau ir gana sėkmingai.

O štai 
SiN Episode 1: Emergence“, deja, buvo toks vienintelis... be pabaigos... Aišku, ji šiame žaidime nėra jau tokia svarbi, nes iš esmės visa žaidimo mechanika sukasi kaip kokiame veiksmo filme, kur blogiukai specialiai rengia spąstus geriečiams, kad šie įkliūtų. O čia blogiukė yra tokia mergina (žr. foto), kuri bando narkotikų pagalba sukurti didelias keistų padarų armijas.

Iš tai pirmas žaidimas, kurį aš pažaidęs galėčiau drąsiai pasakyti #MeToo. Kažkaip kito tokio AAA žaidimo, kur būtų priekabiaujama tokia forma prie vyrų tikrai man neteko kol kas pamatyti. Tikrai nežinau, ką apie jį galėtų pasakyti tos piktosios feministės...

Tiesa, palygint su kitais to meto AAA, šis nebuvo pats geriausias: labai kolidorinis, nemažai idėjų nuripinta nuo 
Half-Life 2“ (bet nepaisant to kažkokio man „SiN Episode 1: Emergence“  buvo daug smagesnis), blogesnės šiek tiek tekstūros nei to meto konkurentų... Bet kitavertus turėjo jis šiek tiek ir inovacijų kaip papildomos vaistinėlės, ar žaidimo sudėtingumo balansavimo nustatymas paremtas kaip kompanjonė reaguoja į tavo iškilusias problemas (deja, nevisada tai gerai veikė).


Išties pagalvoju, kad būtų labai smagu jei atsirastų kokia nors kompanija, kuri pasiimtų pas save šią seriją ir pradėtų kurti kitus epizodus... Jau šiek tiek praėjo laiko nuo 
SiN Episode 1: Emergence“ pasirodymo... gal dabar viskas pavyktų geriau?


 

Atgal

Komentarų nėra

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Blog‘o įrašai: