2018 liepos 16, pirmadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113134
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Blogeris
Blogeris Mek [330]
Žaidžiu.
Įrašų: 441
Aplankė : 40368
Prenumeruoti blogo įrašus 
Cyber dinozaurai. Far Cry 3: Blood Dragon.
2017-12-06, Aplankė: 369
Išties sunku sugalvoti, kodėl „Ubisoft“ tarp krūvos savo žaidimų kažkada sugalvojo padaryti tokį „Far Cry 3: Blood Dragon“, kuriame tas 80-ųjų įsivaizduotos ateities stilius bandomas kuo tiksliau perteikti,kartu pridedant ir lazeriais šaudančius dinozaurus bei bazes, primenančias kažką iš Deus Ex“ pasaulio... Na, ir smagius dialogus bei žinutes. Išties šis žaidimas man labiau primena kažkokį nepriklausomų kūrėjų kūrinį ar kažkokių fanų sukurtą žaidimo modifikaciją nei AAA studijos darbą. Dar keisčiau, kad šis kūrinys nėra kažkoks DLC ar kitas dalykėlis, o pilnavertis žaidimas.

Nors žaidimas ir turėjo kažkokią istoriją, aš atvirai nelabai gerai ją pamenu (šį blog'o įrašą rašau turbūt po 5 mėnesių poto kai perėjau didesnę dalį žaidimo). Daug labiau mano atminty užkrito, dinozaurų naudojimas puolant ir užimant priešų bazes. Turbūt smagiausias žaidimo elementas. 

O nesmagiausias žaidimo elementas - visos nepagrindinės misijos. Ypač mane užkniso tai, kad nemažoje dalyje jų reikia naudoti vieną ar kitą ginklą. O ir šiaip nepasakyčiau, kad labai didelė prasmė jas atlikinėti - nelabai gaunami bonusai už jų atlikimą dažnai verti laiko.  

Atgal

Komentarų nėra

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Blog‘o įrašai: