2018 birželio 24, sekmadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113129
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Blogeris
Blogeris Mek [330]
Žaidžiu.
Įrašų: 441
Aplankė : 39814
Prenumeruoti blogo įrašus 
Tiunintas gyvų padarų traiškymas. Carmageddon: Max Damage.
2017-12-16, Aplankė: 282
Ką daryti, kai kuriant žaidimą pasibaigia žaidimui kurti pinigai, kurių nemažą dalį suaukojo žmonės per Kickstarter tinklalapį? O gi imi ir išleidi pirmiausią nebaigtą iki galo kurti žaidimą, o tuo met po kurio laiko iš kitų pirkėjų surinkus pinigus, už tai sukūri pataisytą bei pakoreguotą žaidimo versiją. Būtent taip, galima sakyti, nutiko su Carmageddon: Reincarnation“ žaidimu, kuris vėliau sulaukė kito leidimo pavadino „Carmageddon: Max Damage“.

Žaidimų žėmelapiai iš esmės tie patys, tačiau skiriasi didžioje dalyje trasos, o kai kurios žaidimo stiliai. Daugiau kažkuo apart optimizavimo, šie žaidimai nelabai skiriasi.

Smagu, bent tiek, kad man kaip vienam iš rėmusių per Kickstarterį, šis žaidimas kaip ir senesnės serijos dalys nebuvo mokamas. Tačiau dabar perkantiems, deja, tiek žaidimų susirinkti kažin ar pavyktų tokia jau kaina. Visgi, kaip ten bebūtų, manau, kad jei jau kažką iš tų žaidimų ir verta pirkti tai greičiausiai šitą. Jis turbūt turi geriausią grafikos bei malonumo žaisti pojūčio santykį. 

Atgal

Komentarų nėra

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Blog‘o įrašai: