2018 birželio 20, trečiadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113127
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Blogeris
Blogeris Mek [330]
Žaidžiu.
Įrašų: 441
Aplankė : 39727
Prenumeruoti blogo įrašus 
Pasaulio gelbėjimo klajonės. Serious Sam II.
2018-01-04, Aplankė: 817
Kartais garsiai rėkiančių žaidimų gerbėjų reakcijos tikrai stebina kai kalba pakrypasta apie tęsinius. Atrodo, kad ir ką kūrėjas padarytų, visvien jiems tai blogai. Visvien tie tęsiniai neatspindi pirmtakų! Visvien kūrėjas kažkaip susimovė! Ir visiškai jiems nesvarbu, kad tie tęsiniai tikrai nėra blogi! Tiesiog, tie tęsiniai kartais per daugiau pasikeičia nei tie garsiai rėkiantys fanai norėtų. Bet kitavertus, jei jie nesikeistų kažin ar tos žaidimų serijos tebūtų įdomios naujiems žaidėjams ir kažin ar kūrėjai turėtų iš ko toliau gyventi. Man, atrodo, kad kartais kai kurie žaidėjai pamiršta, kad jie nėra kažkuo geresni už kitus, bet pradeda iš kūrėjų reikalauti kažkokių didelių stebuklų, manydami turbūt, kad būtent jie yra tas visatos centras. O ir šiaip kam bandyti mokytis naujų dalykų, kai gali pabūdi „laido riteriu“ tiek internete, tiek ir realiame pasaulyje, o bet ką, kas bando nuimti nuo tavęs šį titualą, juk geriau malti į miltus, nes mažiau tai pastangų reikalauja, nei bandyti pačiam kažką suprasti ir tapti geresniu!..

Kažkaip būtent tokios mintys kyla man kai pagalvoju apie „Serious Sam“ žaidimų seriją. Iš esmės kiekviena dalis joje buvo kritikuota garsiai rėkiančių žaidėjų, kad „Oi! Kaip naujoji dalis suprastėjo!“. Visai nesvarbu, jog kiekviena šio žaidimo dalis vis bandydavo praplėsti kažkurias ribas. Ir nors darydavo tai gal netobulai, bet visgi darydavo, ko turbūt tokios populiarios žaidimų serijos kaip „Call of Duty“ iš esmės daro labai labai retai, bet visgi daug geriau būna perkamos.

Jei kažkada mano minėtas „Serious Sam 3: BFE“ pabandė praplėsti seriją fotorealizmu, įtraukdamas į karą su fanastinėm būtybėm, tai „Serious Sam II“ bandė nustebinti žaidėjus komiksų pasaulio stiliaus pasauliais, kurie nebūtų tokie monotoniški kaip pirmojoje žaidimo dalyje. Jei atvirai, manau, kad ši dalis dar pasižymi ir geriausiu humoru iš visų trijų. Iš esmės net pagrindinis žaidimo siužetas - surinkti medalioną - yra ne kas kita kaip humoristinis pasityčiojimas iš kino bei žaidimų, kuriuose tą patį tenka daryti... Aišku, kai kurie nauji priešai, galvojant apie ankstesnę dalį atrodo keistokai, bet bendrai galvojant apie visumą, tikrai neblogai įsipaišo. Galbūt tai kažkaip būtų galima ir geriau padaryti, bet tikrai nemanau, kad vien dėl tokių trūkumų, ar dėl to, kad žaidimo siužetas nevyksta tik kažkokioje praeityje, bet vyksta ir kitais laiko tarpsniais yra blogas dalykas. Atvirkščiai! Tai žaidimui suteikia tikrai įvairovės! Žinoma, galėtų būti jos dar daugiau, bet taip turbūt galima pasakyti visada...


 

Atgal

Komentarų nėra

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Blog‘o įrašai: