2018 liepos 18, trečiadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113134
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Statusas: Naujokas
Naujokas Šalna [1]
Šalnos blog'as
Įrašų: 1
Aplankė : 400
Prenumeruoti blogo įrašus 
Discord keičia gaming industrija?
2017-10-12, Aplankė: 1124
   Manau kiekvienas vis dažniau ir dažniau išgirsta apie „Discord” programėle, Tai trumpai kas tai:
Discord yra bendravimo programėle sukurta geimerių geimeriams
 
Discord platformoje mes galime kurtis žaidimų gildijas,serverius. Prisijungti prie dar kažkokių bendruomenių.
Pirmus 2 metus viskas taip ir vyko, panašaus tipo kaip koks Teamspeak, prisijungti šneki su draugais ir t.t
Bet paskutiniu laikotarpiu „Discord“ pradėjo plėstis, jie atkreipia dėmesį į vartotojų atsiliepimus. Jie stengiasi ugdyti geimerių bendruomenes, partneriauja su viso pasaulio Streameriais, Youtuberiais, Užsiminus apie tai, Mes turime Lietuvoje Discord partnerių, tai yra vieni iš didžiųjų Lietuvos Internetinių Influencerių. Discord Remia žaidimų klubus universitetuose, E-sporto komandas, bei visokius kitus renginius.
Bet „Discord” tampa vis žinomesnė platforma dėl savo šūkio „Laikas mesti Teamspeak ir Skype”. Klausimas kyla kodėl taip yra?
O gi todėl ,kad turime Gera garso kokybe, Nemokamus serverius, Nelimituotas bendruomenes ir svarbiausia ,kad viskas yra nemokamai.
Discord tai pat turi Vaizdo Dalijimosi funkciją bei Vaizdo Skambučius.
 

„Discord” Vaizdo bei Ekrano dalinimosi skambučiai palaiko net iki 10 narių pokalbyje!Bet kaip sako pati „Discord” kompanija, Tai dar tik visko pradžia, Artimoje ateityje žada didelius dalykus.

Discord tai pat turi Programa skirta pamišusiems fanams.
Tai yra „Discord HypeSquad” programa kurioje Renginių Organizatoriai,Klubų Prezidentai gali gauti parama iš Discord, visokiems niekučiams ar nemokamiems marškinėliams(KAM NEPATINKA NEMOKAMI MARŠKINĖLIAI?!?!).


„Discord HypeSquad” Yra netgi lietuvių bendruomenė, Anketą galima pildyti lietuviškai. Užsiminus apie lietuviškumą ir lietuvius. Reiktu paminėti ,kad greitu metu turėtu pasirodyti su lietuvintas Discordas

Šiam kartui tik tiek, Lauksiu jūsų nuomonės apie Discord komentaruose ir pabandysiu atsakyti į kilusius klausimus!

-Šalna
Tryskubai.lt

 

Atgal

aiwaris
aiwaris, parašė 2017-10-15 16:10
puiki prog bet dar nemazai turi ir bug.
cepukas
cepukas, parašė 2017-10-20 16:33
Jau gan senai naudojuosi,kaip losiam ka nors,tai per discord kalbames,seniau ta darem per skype,bet sita programa man asmeniskai geresni ir kokybiskesni garsa turi,man patinka,kad grupei gali kiekvieno zmogaus atskirai garso lygi reguliuotis taip kaip tau gerai,aisku as pilnai discord galimybiu neisnaudoju,man pokolkas jis reikalingas,tik kalbejimui.
GAMES999
GAMES999, parašė 2017-10-29 12:22
Discord'as balso pokalbiams tai kažkoks košmaras. Su draugu kiek naudojom, paskui vėl prie Teamspeak grįžom, nes pastoviai atsijunginėdavo, o tada reikdavo išeit iš grupės ir vėl prisijungt, kad vėl eitų susikalbėti.

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Blog‘o įrašai: