2018 balandžio 21, šeštadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113108
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Konsolės
Pirmieji „Far Cry 5“ įspūdžiai — viltis miršta paskutinė
2017-12-21, parašė Artojas, aplankė 2491
Apie žaidimą: Far Cry 5

Žvarbus ir dulksnotas rytas Gildforde. Ūkanotojo Albiono orai, nors ir primena Lietuvą, bet ore tvyranti drėgmė smelkiasi pro rūbus ir odą. Išlipu iš traukinio ir įjungęs Google Maps pamirštu apie žvarbą, veidas nušvinta. Lyg kokiam Hario Poterio nuotykije, nuo Gilfordo traukinių stoties iki saulėtos Montanos vos pusė minutės kelio pėsčiomis.


Mūsų komanda gavo išskirtinį kvietimą, kartu su žurnalistais iš kelių Europos šalių aplankyti Ubisoft biurą Didžiojoje Britanijoje, kur po trumpos kavos pertraukėlės ir pokalbio su Far Cry 5 prodiuseriu gavome progą tiesiog pažaisti. Nepilnos dvi valandos, nemoderuojamų, nevaržomų ir sunkiai pamirštamų nuotykių žaidime, kuris parduotuvių lentynas išvys tik kitų metų pavasarį. Tikslas? Išsiaiškinti ar laukimas to vertas. Vis tik tai penktasis žaidimas serijoje, tad net ir labai mylintys šią seriją gali justis pavargę nuo egzotinių salų ir psichiškai nestabilių, jas engiančių tironų.Jei domitės žaidimų kultūra, jau žinote, kad pagrindinis penktosios dalies išskirtinumas lyginant su kitais serijos žaidimais yra pasaulis kuriame vyks veiksmas. Pirmą kartą serijos istorijoje, mes turėsime progą žaisti civilizuotame mūsų dienų pasaulyje. Veiksmas mus blokš į įstabaus grožio, nuošalių vietovių nestokojančią Montanos valstiją (JAV), kur susidursime su militarizuotu religiniu kultu. Kūrėjai teigia, kad separatizmo idėjų narpliojimas yra viena pagrindinių žaidimo siunčiamų minčių. Siužetas įkvėptas pastarojo penkmečio įvykių, kai žmonės visame pasaulyje praranda pasitikėjimą centralizuota valdžia, korporacijomis, bankais ar vieni kitais, atsisako globalizmo idėjų ir priešindamiesi šiems procesams užsisklendžia savo „socialiniuose burbuluose“. Nepaisant to, pirmieji mūsų įspūdžiai su žaidimu liudija, kad Far Cry išlieka ištikimas savo prigimčiai, tad žaidėjų laukia ne tik įdomią socialinę perspektyvą siūlantis pasakojimas, bet ir tradiciškai chaotiškas veiksmas, lydimas kovų už būtį ir milžiniškus plotus niokojančių gaisrų su kulkų krušos priemaišomis.


Sekantis puslapis»  ...
[Viso balsavo:3, Reitingas: 3]Komentarai: 1-4   
SpiriT, parašė 2017-12-21 14:27
Reitingas:4
SpiriT
Po Far Cry 4 ir Far Cry Primal nieko nesitikiu is sitos dalies. Greiciausiai bus tas pats zaidimas su kitais skinais ir tais paciais watch toweriais..
Cituoti
Talwar, parašė 2017-12-21 14:50
Reitingas:4
Talwar
Gaila kad čia tik Far Cry 3,75.Galėjo padaryt tą patį ką padarė su AC išleisdami Origins.
Cituoti
gedunex, parašė 2017-12-21 21:23
Reitingas:2
gedunex
video medziagos tai geriau neziuret, nes vietomis atbukti galima  plačiai šypsosi

talwar, as irgi, kiek video ziurejau, tai grynai tas pats Far Cry 3, ten kai visos mechanikos prasidejo, tai praktiskai visus zaidimus ir stampuoja standartinius, tik ko gero Origin ir iskrito is kontektsto, visa kita, tai spampofke, ar ten Wildlands ar Division, ar Far Cry 4, gameplayus visiskai nesiskiria.
Cituoti
Špyžius, parašė 2017-12-26 08:55
Reitingas:1
Špyžius
Esu bandęs Far Cry 3, bet neužkabino...
Cituoti
Komentarai: 1-4   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!