2018 gegužės 22, antradienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113117
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
The Warpath Campaign apžvalga
2009-10-08, parašė Gediminas
Žaidimo įvertinimas: -, puslapis 1 iš 2

Pastaruoju metu DLC kūrimas tapo įprastu dalyku. Juk tai ne tik puikus būdas užsidirbti, bet ir patenkinti žaidėjus nauju turiniu. Vieni DLC papildymai yra smulkesni, kiti - didesni. Neseniai pasirodęs „Empire: Total War“ DLC papildymas yra būtent toks, jis didelis ir vertas kiekvieno šio žaidimo gerbėjo cento. Tą pačią dieną žaidimas sulaukė ir pataisos, todėl „Empire: Total War“ išties smarkiai atsinaujino ir pakito. Pasistengsiu trumpai supažindinti „Empire: Total War“ žaidėjus su naujuoju DLC papildymu - „The Warpath Campaign“.

Iš esmės Amerikos žemėlapis yra tas pats, tiesiog kai kurių teritorijų išsidėstymas kiek pakoreguotas.


Pirmi atnaujinimai buvo pastebėti iškart įjungus žaidimą. Visiškai naujas meniu fonas ir jo spalva. Visiškai nauja fono melodija. Nors tai greičiau ne DLC atnaujinimai, o pastarųjų pataisų, nes žaidimas ruošėsi „The Warpath Campaign“ papildymui jau iš anksto ir tokie atnaujinimai kaip naujas meniu ir melodijos yra pasiekiami visiems žaidėjams. Patį „The Warpath Campaign“ papildymą sudaro visiškai nauja kampanija. Šį DLC galima įsigyti tik „Steam“ skaitmeninėje parduotuvėje.

„The Warpath Campaign“ žaidėjams leis sužaisti už 5 indėnų frakcijas ir apginti savo gimtąsias žemes nuo įsibrovėlių. Penkios indėnų frakcijos: Iroquois, Huron, Plains, Pueblo ir Cherokee nations. Jos kovos ne tik prieš kolonistus, bet ir vienos prieš kitą. Kaip ir pagrindinėje kampanijoje, čia galime pasirinkti kampanijos tipą: ilga, trumpa arba pasaulio užkariavimas. Žaidimą pradėsime 1783-iais metais. Kampanijoje išvysime ir tokių frakcijų kaip JAV, nes tuo metu ji jau buvo paskelbusi nepriklausomybę. Dar kelios sutinkamos frakcijos šioje kampanijoje, tai Didžioji Britanija, Prancūzija, Jungtinės valstijos ir Ispanija.

Pats kampanijoje pasirinkau Iroquois frakciją. Ji ribojasi su JAV valstybe, Didžiąja Britanija ir keliomis kitomis indėnų frakcijomis. Ne itin palanki startinė pozicija, nes greitai sulaukiau kitų genčių antpuolių ir esu kitų tautų apsuptyje. Pasirinkus trumpą kampaniją, žaisime tik kelių dešimčių metų laikotarpį, todėl reikės labai greitai veikti. Pasirinkus ilgesnę kampaniją bus apimamas kiek didesnis laiko tarpas. Naujoji kampanija yra gana sudėtinga, todėl net žaidžiant lengvesniu sudėtingumo lygiu gali kilti problemų. Pastebėjau, kad daugelis indėnų karių yra silpni, todėl net jei ir turime didelę armiją, o priešas ne, pasirinkus automatinį mūšį greičiausiai pralaimėsite. O indėnų kariai naudoja gana paprastus ginklus, lankus, kirvius bei ietis. Rasime ir pas juos raitelių. Kaip jau įprasta kampanijoje turėsime prižiūrėti ir savo kaimus, statyti pastatus ir stengtis uždirbti pinigų. Užimtus kolonistų miestus išlaikyti bus sunkoka, nes dažnai vyks sukilimai ir nepasitenkinimas. Indėnų gyvenvietėse galėsime statyti kareivines, fermas bei kitokius jau matytus pastatus.


Komentarai: 1-2   
pokelol, parašė 2009-10-09 19:41
Reitingas:1
pokelol
Piuku aciu uz aprasyma !! šypsosi
Cituoti
SirBlackbeard, parašė 2011-02-28 19:09
Reitingas:0
SirBlackbeard
Na,reiks pagaliau išbandyti...  šypsosi
Cituoti
Komentarai: 1-2   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!