2018 gegužės 21, pirmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113117
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Kategorija: PC > Veiksmo
Pasaulio svoris
2017-04-02, parašė Mason13
Žaidimo įvertinimas: 8.5, puslapis 1 iš 3


View on YouTubeKovo 17d „Steam“ pasirodė vienas iš beprotiškiausių veiksmo- vaidmenų (Action-RPG) žaidimų „Nier Automata“, kurtas studijos „Platinum Games“ ir išleistas „Square Enix“. iš vyrukų sukūrusių „Bayonetta“ „Metal Gear Rising Revengeance“ „Mad world“ aš daug tikėjausi. bet išlieka svarbiausias klausimas ar žaidimas tikrai vertas 60 eurų?[PC versija]

Turiu paminėti, kad žaidžiau „Day-One“ versija iškart užmetęs fanų kurta, automatiškai atnaujinamą pataisa FAR, kurį padidina žaidimo našumą ir pašalina dvi esmines problemas:

• Ekrano nepritaikymo plačiaekraniams monitoriams
• Vaizdo intarpai 30 (dvigubai lėčiau nei pats žaidimas) kadrų per sekundę dažniu.

Taip pagerinamas portas, kuris palyginus su Arkham Kight yra šedevras ši pataisa yra prisegta žaidimo „Steam“ forume. Pasirodo kūrėjai nusprendė paslėpti tam tikrus nustatymus stipriai veikiančius žaidimą ir suteikiančius minimalų grafinį pranašumą, o pataisos kūrėjai leidžia žaidėjui juos susimažinti. Steam versija galima žaisti ir pereiti su klaviatūra ir pelę be jokių problemų aš taip perėjau žaidimą tris kartus ir pasiekiau 5 svarbiausias pabaigas.

[Siužetas]

„Automata“ veiksmas vyksta vienuolika tūkstantaisiais mūsų eros metais, o kyborgų/ androidų organizacija „Yorha“ jau kelis tūkstantmečius kaunasi su ateiviais dėl mūsų planetos gražinimo mėnulyje įsikūrusiai žmonijai. Tačiau, nei viena pusė negali paimti kitos ir taip jie kaunasi be galo be krašto. O mes žaidžiame už šios organizacijos agentus 2B ir 9S, kurie turi užduotį pašalinti reikiamus taikinius. Abu jie turi nepriklausomus dronus asistentus vadinamus podais, kurie padės kovos lauke.Iš kosminės stoties nusileidus į žemę, mus pasitinka pasaulis primenantis filmą „Aš esu Legenda“, kuriame briedžiai ir kiti gyvūnai laisvai ganosi po žolėmis apaugusiais miestais, o didžiąją populiacijos dalį sudaro kyborgai ir robotai. O žaidime mes bandysime atsakyti į tokį retorinį filosofinį klausimą ar robotai žaidžią „mėlynąjį banginį“ ir ar jie iš tikrųjų gali turėti emocijas. Mes turėsime padėti kyborgams priklausantiems pasipriešinimui, kovoje su mašinomis ir laikui bėgant sužinosime apie vieną iš kelių sąmokslų.

Sekantis puslapis»  [Žaidimo eiga]...

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!