2018 balandžio 27, penktadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113110
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Pats giliausias kamufliažas
2017-04-10, parašė Valtel
Žaidimo įvertinimas: 9.2, puslapis 1 iš 3

Tais gūdžiais laikais, kai Konami leisdavo puikius žaidimus bei šiaip buvo puiki kompanija, išėjo toks garsios frančizės žaidimas, pavadinimu Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Tai, kaip ir byloja skaičius prie žaidimo pavadinimo, yra trečioji šios serijos dalis, išleista dar 2004 metais. Daugelis serijos fanų būtent šią dalį laiko pačia geriausia visoje serijoje.
Kitaip nei ankstesnės Metal Gear Solid dalys, kurių veiksmas vyko šaltose ir uždarose patalpose, Snake Eater perkėlė mus į džiungles. Žaidimo veiksmas vyksta Šaltojo karo metu, tiksliau 1964 metais, kažkur Rusijoje. Gauname užduotį ten surasti iš išvaduoti pagrobtą sovietų mokslininką Nikolajų Sokolovą, kuris dirba prie kažkokio slapto projekto, susijusio su branduoline energija. Aišku, tai nebūtų Metal Gear Solid, jei vos apšilus kojas siužetas kaip nors neįtikėtinai neapsisuktų ir neapverstų visko aukštyn kojom.

Pradžioje mums codecu talkinanti The Boss, pasirodo, yra grupuotės Cobra Unit narė. Grupuotės, prieš kurios narius Sneikas ir kovoja šioje frančizės dalyje. Kaip jau galima spręsti iš šaltojo karo tematikos, žaidimas yra praėjusių Metal Gear žaidimų priešistorė. Labai malonus žaidimo kūrėjų sprendimas buvo į šią dalį sugražinti ir parodyti kaip prasidėjo nepailstamojo Revolverio Oceloto kaip itin charizmatiško blogiuko personažo karjera. O pagrindinis mūsų priešas yra generolas Volginas, kuris... tiesiog nori sukelti kuo didesnį chaosą ir pridaryti kuo didesnių nuostolių. O taip pat jo globoje yra naujasis Metal Gear. Tai didelis tankas, kuris laido brandudolinius ginklus. Iš pirmo žvilgsnio nenugalimas monstras, visiško psichopato rankose...

Atmosferiškai, Metal Gear Solid , kitaip nei futuristiniai pirmtakai, primena aštuntojo dešimtmečio filmą apie Džeimsą Bondą. Šiam įspūdžiui sustiprinti, kūrėjai pasitelkė muziką, aktorių vaidybą bei romantišką meilės istoriją tarp protagonisto Sneiko ir paslaptingos agentės Evos. Bet tai tik paradinė žaidimo pusė. Viduje Snake Eater yra pakankamai realistiškas ir labai gilus stealth išgyvenimo žaidimas. Kaip jau minėjau, iš esmės didžioji žaidimo dalis vyksta sovietinėse džiunglėse. Apsuptas TIKROS gamtos su miškais, krūmokšniais, upeliūkščiais, pelkėm, tundrom ir įvairiais laukiniais gyvūnais, Sneikas turi prasibrauti pro sovietų karius kiek įmanoma tyliau, nesukeliant jokio garso ar įtarimo, visai kaip gyvatė.
Sekantis puslapis»  ...

Komentarai: 1-1   
PATR10T, parašė 2017-04-16 19:15
Reitingas:0
PATR10T
What a thrill...
Cituoti
Komentarai: 1-1   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!