2018 gegužės 21, pirmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113117
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Bado žaidynės
2017-05-18, parašė Mason13
Žaidimo įvertinimas: 9.0, puslapis 1 iš 1

Įsivaizduokite, kad jums tenka malonumas būti pagrobtam ne vieną, o du kartus ir tai mums pasiūlo Japonai iš „Spike Chunsoft“ išleide žaidimų 999 ir Virtues Last Reward remasterius vienoje pakuotėje žinomoje kaip „Nonary Games“ ir tai yra pabėgimų iš kambario galvosūkių žaidimas su vizualinėms novelėms būdingais elementais. Šį kart abu žaidimai pilnai įgarsinti anglų/japonų kalbomis ir pasižymi pagerėjusia grafika. Šių žaidimų atnaujinta versija yra geras dalykas, kadangi jais gali mėgautis platesnė auditorija šiuo metu „Nonary Games“ išleistas Steam, PS4 ir PS Vita platformose
.
Tiek 999 ir VLR pasižymi labai įdomiais galvosūkiais, kurie vienaip ar kitaip įtakoja žaidimo pabaiga, kurių abiejuose žaidimuose yra ne viena ir ne dvi, tad priklausomai nuo tam tikrų sprendimų jūs rizikuojate gauti arba negauti geros pabaigos. Abiejuose žaidimuose pasakojama apie tam tikroje zonoje uždarytus žmones, kurie neprisimena kaip ir kodėl jie ten pateko panašiai kaip ir filmų serijoje „Pjūklas“. Po kurio laiko apsireiškia juos ten surinkęs veikėjas žinomas kaip „zero“ ir paiškina, kad jie turi per laiko limitą dingti iš šio kalėjimo, jeigu nenori ten likti amžiams.

Kalbant apie 999 atnaujinimą lyginant su DS versiją atsiranda siužetinė lentelė (flowchart), kuri leidžia nušokti į bet kūrį atrakinta momentą ir taip jūs lengviau atrakinate paslėptas pabaigas, dėl kurių originale tekdavo pradėti nuo pradžių, taip, kad dabar žaidimo eiga sklandesnė. Tikrąją pabaigą, kurios per pirmajį ėjimą negausime, pasiekti yra žymiai lengviau.

O dėl vizualinės novelės pusės, aš galiu pasakyti, kad nesu labai patenkintas, nes žaidimo veikėjai atrodytų yra mokslų daktarai žinantys apie naujausias technologijas ir eksperimentus. O tai yra išties nerealistišką žiūrint į veikėjus kurie apie tai užsimena.

VLR tęsia pirmtako siužetą su naujais veikėjai, kurie irgi pakankamai apsiskaitę, tad galėsite atsipusti paleisti žaidimo skaitymą ant auto ir klausyti, kaip veikėjai pusvalandį dėsto apie naujausias branduolinės fizikos teorijas, kurių reikės norint suprasti siužetą. 999 yra šešios skirtingos pabaigos, o VLR net dvidešimt šešios, tad bus ką veikti.


Kaip ir prieš kurį laiką išleistas ZTD, šis relysas nėra skirtas visiems, ypač jeigu jums nepatinka vizualinės novelės ar pabėgimo iš kambario žaidimai. Tačiau jeigu norite pabandyti suprasti serijos „Zero Escape“ pasaulį „Nonary Games“ yra puikus startinis taškas. Abu žaidimai pasiūlys po 20 valandų turinio, su keliomis skirtingomis pabaigomis. Vienintelis dalykas, kuris pagerintų paketą tai pridėtas Zero Time Dillema, bet portas kokybiškas ir taip.

Komentarai: 1-2   
WarCrafteris2, parašė 2017-05-20 09:56
Reitingas:0
WarCrafteris2
Kol kas žaidžiau tik 999 iš paketo, tai nors ir patiko, bet tai kaip parašyta istorija labai jau nevientisa. Vienoje scenoje tu esi per plauką nuo mirties, o kitoje scenoje tau padedanti mergina juokauja apie savo nesamus vaikinus ir svaido visokiausias užuominas, dar kitoje - tau skaito mokslinę paskaitą apie kažkokį tai koceptą, kuris nelabai ir į temą toje dabartinėje situacijoje (ypač kai tas daroma šaldiklyje...). Kai kurios idėjos, sutinkamos žaidime, skamba tiesiog kvailai (kai kalba eina apie neorganines medžiagas, per daug nespoilinant). Aš jau galvojau, kad Parasite Eve parazitinės mitochondrijos jau yra nesąmonė, bet 999 nelabai toli nuo to savo kai kuriomis idėjomis, atsilieka.
Nors pripažinsiu kad kai kurios žaidimo idėjos tikrai labai įdomios ir netgi norisi google'inti ir daugiau apie jas sužinoti, kadangi daugumoj atveju jos kažkiek remiasi realiais faktais.
Patys personažai gana blankūs, man tiesiog nelabai ir įdomu buvo juos pažinti. Prie prastų scenarijaus vietų galiu pridėti ir "kirvio pabaigą", kaip kažką absoliučiai išpūsto ir kvailo.
Net ir ta tikroji pabaiga labai jau vangiai paaiškina viską ir palieka daug neatsakytų klausimų. Labai tikiuosi kad kiti du žaidimai nepaliks manęs kyboti.

Techninė 999 dalis puiki, labai lengva pasiekti visas pabaigas (kas yra būtina). Pridėtas įgarsinimas yra taip pat puikus patobulinimas. Galvosūkiai nors ir nėra kažkuo ypatingai sudėtingi, puikiai įsiterpia tarp viso skaitymo ir taip paįvairina žaidimą.

Realiai kažkas tikrai įdomesnio ir išsiskiriančio iš žanro, tad, manau, patiks net ir nekenčiantiems vizualinių novelių, kaip ir Danganronpa serija (tik Zero Escape viskas kur kas rimčiau).
Cituoti
*Bl0gaz, parašė 2017-05-25 07:48
Reitingas:0
*Bl0gaz
Del to kad June vienoj vietoj vos ne mirsta, o kitoj juokaja... tai viskas logiska bus, ir suprantama kai pazaisi sekancias dalis. Nesinori spoilint.
Cituoti
Komentarai: 1-2   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!