2018 liepos 16, pirmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113134
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Kategorija: PC > Nuotykių
Pagauti tą patį žaltį už uodegos
2017-09-25, parašė JcDent
Žaidimo įvertinimas: 8.0, puslapis 1 iš 3

John'o Carpenter'io „The Thing“ yra senas senas fantastinis siaubo filmas apie tyrinėtojus Antarktidoje, įstrigusius bazėje su ateivių padaru, galinčiu nepastebimai užgrobti jų draugų kūnus. Filmas pasižymėjo pasakiškais (baisiais) vaizdo efektais bei patapo viena kertinių istorijų apie paranoją ir klaustrofobiją. Aišku, jį sekė bent keletas licencijuotų tęsinių ir žaidimų, gal kokia 15 metų po originalo pasirodymo. „Distrust“ bando pagauti tą patį žaltį už uodegos, bet jam išeina tikrai kažkas kito.



Žodžiu, turi savo Antarktidos bazę, kuri atkasė kažką (Ateivius. Jie atkasė ateivius. Tai visada yra ateiviai.) ir pakliuvo į bėdą. Iš karto išsiunčiama komanda gelbėti bazės. Nelaimei, jie padaro kai ką kvailiau, nei veikėjų išsiskirstymas siaubo filme: jie skrenda sraigtasparniu. Šis, kaip ir kiekvienas sraigtasparnis pasirodęs filme ar žaidime, sudūžta. Ir tau belieka su dviem išgyvenusiais komandos nariais išsiaiškinti stoties paslaptį. Tiksliau, nenumirti nuo bado, neišprotėti nuo miego trūkumo, nebūti nudobtiems hipotermijos ir nenukraujuoti įsivarius rakštį bulvių dėžėj besiknisant.



Taigi, žaidimo pradžioje yra atrakinti tik keletas veikėjų ir tik du iš jų gali pasiimti su savimi. Vietą trečiajam bei daugiau draugų atrakinsi žaisdamas – bet labiausiai Challenge režimu, ką žaidimas net labai nori tau pabrėžti. Tavo būsimi nelaimėliai yra visokiausi pašlemėkai ir svieto perėjūnai, vienaip ar kitaip atsidūrę Antarktidoje. Viena iš jų yra hipsterė, tyrinėjanti mitybą ekstremaliomis sąlygomis.

Tačiau ši laukinė-bet-vis-tiek-kompetetingesnė-nei-Prometheus-ar-Alien-Convenant-veikėjai govėda „specialistų“ turi šį tą daugiau nei spalvingas biografijas. Kiekvienas veikėjas turi savo atsparumą šalčiui, bėgimo greitį, ėjimo greitį ir, svarbiausia, vieną specialų įgūdį. Vienas žmogelis yra daug ištvermingesnis šaltyje, kitas – moka geriau pripilti degalų į generatorių, o panelė hipsterė ruošdama maistą šalia pagamins ir proteino kokteilį (net jei verda kavą). Vieną ar kitą gali pasitaikyti išgelbėti žaidimo metu, o daugumą veikėjų atrakinsite vykdydami iššūkius žaisdami sunkiuoju režimu (kuris, siaubo žaidimų mada, leidžia pasiekti ir papildomas žaidimo pabaigas).

Taigi turi du-tris profesionalus ir liepsnojantį sraigtasparnį. Jų užduotis – pereiti iš vienos bazės zonos į kitą, kol galiausiai ras būdą išsiskapstyti. Kiekviena zona yra aptverta vieline tvora, ir tik vieni vartai jungia ją su kita zona (o atgal grįžti negalima). Ir visos jos užrakintos skirtingais būdais, tad kartais teks tiesog rasti raktą, ar rasti būdą, kaip nuo vartų nukreipti elektros srovę. O veikėjų fiziniai poreikiai yra kaip tiksintis laikrodis, verčiantis tave judėti į priekį.


Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!