2018 birželio 19, antradienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113127
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Mobilieji kosminiai laivai
2016-07-24, parašė Grishnakh
Žaidimo įvertinimas: 8.5, puslapis 1 iš 1

Vos tik spėjome pasidžiaugti asmeninių kompiuterių rinkas pasiekusiu „Battlefleet Gothic: Armada“ strateginiu žaidimu, ir kur buvęs, kur nebuvęs, iš šešėlių išlindo mažasis (bet tikrai ne bjaurusis) šio žaidimo brolis „Battlefleet Gothic: Leviathan“. Tik skirtas jis ne šlovingajai asmeninių kompiuterių rasei, o patogiesiems – mobiliesiems įrenginiams. Ką aš jau turbūt ne kartą minėjau, kad strateginius žaidimus galima be jokių problemų, netgi pasimėgaujant, tapšnoti. Na, o nežinantiems kas per daiktas tas „Battlefleet Gothic“ bei su kuo jis valgomas, galiu trumpai pasakyti, jog originaliai tai buvo „Games Workshop“ kompanijos sukurtas (ir vėliau nutrauktas) žaidimas, kuris sukosi apie milžiniškų (ar labai mažų, jei žiūrėsime į pačius modelius) laivų karą beorėje erdvėje.

Iš tiesų, abu žaidimai vienu metu yra ganėtinai panašūs ir ganėtinai skirtingi. Štai, jeigu „Armada“ yra realaus laiko strategija, tai „Leviathan‘e“ veiksmas vyksta ėjimų principu. Tačiau abiejuose žaidimuose išlieka praktiškai tokie patys „Battlefleet Gothic“ žaidimo elementai.

Apskritai, „Battlefleet Gothic“ maloniai nustebino savo gilumu. Vien įvadinė žaidimo misija mums visko papasakoja tiek, kad nuo informacijos, atrodo, nusprogs galva. Aišku, sėkmingai iškentę visą įvadinį kursą, žinias toliau galima be vargo pasitikrinti žaidime esančioje taisyklių knygoje, tad viso „tutorialo“ kartoti tikrai nereikės. Nors, kita vertus, kadangi žaidime tiek daug mechanikų, tokiems išsiblaškėliams kaip aš, tai visgi gali tekti padaryti.

Nepaisant to, „Battlefleet Gothic: Leviathan“ veikia ganėtinai paprastai ir sklandžiai. Žaidimo valdymas tikrai be priekaištų pritaikytas lietimui pirštais, tad nekyla jokių bėdų naviguojant. Kalbant apie patį žaidimo procesą, viskas taip pat yra ganėtinai paprasta, tačiau iš kitos pusės reikalauja taktinio mąstymo (visgi originalųjį „Battlefleet Gothic“ žaidimą gyrė už jo taktiškumą, o tai atsispindėjo net ir įvairiose novelėse).

Pabaigai reikia pažymėti, kad žaidimas šiuo metu yra mokamas ir kainuoja 10 dolerių, tačiau, iš kitos pusės neturi jokių mikro mokėjimų, tad tokia žaidimo kaina yra pateisinama. O pateisinama ne tik dėl mikro mokėjimų nebuvimo, bet ir todėl, kad tai – puiki legendinio stalo žaidimo adaptacija šiai mobiliai platformai, puikiai tiksianti visiems, kurie neturi laiko (ar tiesiog nenori sėdėt) prie didesniojo žaidimo brolio „Battlefleet Gothic: Armada“.

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!