2018 balandžio 26, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 4   Registruotų vartotojų: 113110
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Kategorija: PC
Dingusios karūnos beieškant
2016-09-24, parašė Grishnakh
Žaidimo įvertinimas: 8.0, puslapis 1 iš 2

Prisimenu jog rašydamas apie trečiąją „Sorcery“ knygos – žaidimo dalį skundžiausi laginančia asmeninių „master race“ kompiuterių platforma, mat ketvirtąją šios serijos instaliaciją jau kuris laikas buvo galima išbandinėti „iOS“ platformoje, o, štai, į PC rinką žaidimas atkeliavo tik po gerų kelių mėnesių. Vienaip ar kitaip, prieš pradedant žaisti šią dalį tikrai pirmiausiai rekomenduočiau išbandyti senesnes, kurios ne tik supažindina su žaidimo istorija (trečioji dalis yra tiesioginis pirmosios ir antrosios pratęsimas), bet ir su pagrindinėmis kovos bei kitokiomis mechanikomis. Taip pat įdomu ir tai, kad žaidimas leidžia importuoti prieš tai žaidime buvusių veikėjų profilius, taip suteikdamas dar didesnį tęstinumo jausmą.

Turbūt pats pagrindinis mus kankinantis klausimas yra „o tai kas gero ketvirtojoje dalyje?“. Ar nebus taip, kad į tokį solidesnį skaičių išsiplėtojęs žaidimas nebeturės ką pasiūlyti?
„Sorcery! Part 4“ prasideda beveik ten pat, kur baigiasi pirmosios trys dalys. O problema, kaip bebūtų keista, ta pati – vėl dingsta karūna, kurią neva turi magiškoje, spąstų pridėliotoje pilyje laiko raganius. Tad šios ieškotis leidžiasi tie patys du veikėjai: karys arba magas. Galbūt suvokdami, kad nauji žaidėjai turės sveiko proto nešokti prie ketvirtosios dalies prieš tai nepabandę ankstesnių, žaidimo kūrėjai mūsų nebevargina įvairiausiais apmokymais ir daugiau leidžia suktis patiems.

Taigi, pirmiausiai pastebėsime pasikeitusį pasaulio žemėlapį, dabar kylantį į visas tris dimensijas. Tai, priešingai nei senesnėse versijose, žaidimui suteikia daugiau įdomumo, kadangi veiksmas pagrinde suksis būtent minėtame žemėlapyje. Iš tiesų, tokia 3D naujovė tarytum primena stalo vaidmenų žaidimo dioramą, leidžia labiau įsijauti į istoriją, veikėjo vaidmenį.
Sekantis puslapis»  ...

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!