2018 gegužės 22, antradienis.   Games.lt naršo: 3   Registruotų vartotojų: 113118
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Mažoji princesė
2016-10-15, parašė Mason13
Žaidimo įvertinimas: 8.0, puslapis 1 iš 2

“Princess Maker 2” yra vienas iš tų žaidimų, kurie turi kelias versijas skirtingoms platformoms (portus) ir gana įdomią istorija, pats žaidimas originaliai pasirodė dar 1993 ir 2004 gavo atnaujinimą, kuris buvo neseniai išleistas "Steam" platformoje su oficialiu vertimu į anglų kalba.

Ir tai yra vienintelis serijos žaidimas oficialiai išleistas su vertimu, nors ir egzistavo vertimas į anglų kalba DOS versijai, deja dėl teisinių problemų ir prastos komunikacijos su kūrėjais, jis nebuvo baigtas ir neužbaigta versija buvo nutekinta į internetą, 2002. O per tą laiką susibūrė žaidimo mėgėjų bendruomenė ir tai yra viena iš tų priežasčių dėl ko būtent ši dalis pasirodė "Steam". Šioje vizualinėje novelėje mes turėsime auginti mums iš dangaus atsiustą "dovanėlę" nuo dešimtojo iki aštuoniolikto gimtadienio.


Nors ir atrodo, kad čia žaidimo kaip ir nėra, tačiau egzistuoja labai daug pasirinkimų ir įvairių faktorių, kurie atskleidžia žaidimo simuliacine dalį ir pradžioje, kadangi neturėsime daug pinigų leisime savo dukrą į darbą ar į studijas, kurios padidins mūsų finansų kiekį ar dukros gebėjimus, kurie padės gerai dirbti, įgūdžių reikalaujančius darbus, tiesa reikia sudaryti tvarkaraštį protingai ir leisti jai pailsėti, nes kitų atvėjų ji arba pradės išlaidauti arba stipriai susirgs. Ir nuo turimas reputacijas ir veiklos pasirinkimu priklauso galimos. Ir darbai, bei studijos mažina, bei didina tam tikras statistikas, kurių reikia pasiekti vienai ar kitai pabaigai.

Pačioje pradžioje pas jus dažnai lankysis burėją, teigianti kad gali pranešti jūsų dukros ateitį ir jūs galėsite maloniai pasiusti į visas puses ar išgirsti pranašyste. Taip pat padidėjus tam tikroms reputacijoms, pas jus pradeda lankytis įvairių dvasių, demonų ir varžovų jei didelė kovotojos reputacija. O nuo didžiausios turimos reputacijos priklausys jūsų amžinasis varžovas, kuris jus pakvies į vieną iš keturių turnyrų derliaus šventėje,

Reikia pasakyti, kad egzistuoja ir RPG elementų, nes savo dukrą galime išleisti nuotykių ieškoti ir naikinti sutiktus monstrus ir kitas kliutis, ir jeigu turime pakankamus įgūdžius galime kiauriai požemius, kitu atveju mūsų dukra iš kovos lauko išneša liokajus. O, kad viskas gerai sektusi mieste galite nusipirkti šarvų ir pasistengti per kiekvieną gimtadienį padovanoti dovana.

O svarbiausias šio žaidimo elementas yra finansų valdymas, kadangi jūsų dukrą gali per menėsį uždirbti daugiau nei jūs per visus metus ir laimėjai tam tikruose turnyruose suteikia apie 4000 pinigų, kurios galite panaudoti lavinimui ar dovanų pirkimui. Ir kadangi yra labai daug paslėptų kintamujų ir paslapčių sunku pasakyti kaip užaugs dukra.
Sekantis puslapis»  ...

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!