2018 balandžio 27, penktadienis.   Games.lt naršo: 3   Registruotų vartotojų: 113110
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Grindas tęsiasi
2017-02-20, parašė Mason13
Žaidimo įvertinimas: 8.5, puslapis 1 iš 2

Žinote tokį jausmą kai jūs tą patį priešą žudote vėl ir vėl ir vėl ir vėl iki to momento, kai galiausiai pasikeliate iki užtarnauto 10.000 lygio ir staiga atsibundate prie savo kompiuterio ir suprantate, kad tai tebuvo sapnas. O tą jausme mes galime patirti Disgaea 2 PC žaidime, kurio skaitmeninį kodą man apžvalgai suteikė NIS USA.
Kaip teigiama kūrėjų ir „Steam“ vartotojų tai yra geriausią arba angliškai Definite versija į kurią atėjo ir konsolinėse versijose anglų kalba pašalintas turinys, taip praplečiant žaidimą žaidėjams vakarų šalyse. O portas paremtas atnaujinta PSP versija Dark Hero Days (PS2 versija vadinosi Cursed Memories). Steam versija taip pat gauna renkamas korteles, pasiekimus ir modų palaikymą bei galimybę mėgautis aukštesnės kokybės grafika.

Siužetas

„Disgaea 2 PC“ mes gausime tokio vaikinuko Adelo rolę, jis norėdamas sunaikinti prakeiksmą, kuris visus žmones pavertė monstrais suplanuoja iškviesti viešpatį Zenoną sukėlusi viską ir jį nugalėti. Bet gaunasi taip kaip visada ir vietoje jo iškviečiama jo dukra Rozalin, kuri nenorėdama prie jūsų prisijungia siekdama pamatyti tėvą, kurio visą gyvenimą nematė.Kelyje jūs sutiksite įvairiai nuvažiavusių veikėjų, kurių arba trukdys arba padės kartais jie tą darys vienu metu. Vienas iš jūsų netgi turės savo siužetine kampanija „Axel Mode“. O jame į siužetą žvelgsime per kino žvaigždės perspektyvą.

Siužetas nėra per daug rimtas ir dažnai juokiamasi iš vietinių personažų bei sugrįžusių pirmos dalies herojų. Panašiai kaip ir bet kurioje situacijų komedijoje. Dažnas pajuokų objektas taip pat yra ir pagrindinis veikėjas.

Žaidimo eiga

Kalbant apie žaidimo eigą, kaip ir pirmoje dalyje ar kitose japoniškuose taktiniuose vaidmenų žaidimuose jūs žaisite 3D aplinkoje su 2D modeliais, mažame, palyginus su kitais taktiniais žaidimais žėmėlapyje ir jūsų užduotis bus pašalinti jame esančius visus priešiškus elementu. Tiesa ne viskas yra taip paprasta kaip skamba, nes egzistuoja ir tokie geo-simboliai, kurie suteikia įvairių įvairių žaidimą palengvinančių ar pasunkinančių veikėjo būsenos atnaujinimų (status effects), pavizdžiu padvigubina/ pamažina puolimo galia ir tai vietomis gali nulemti kovos baigti.Na, o jeigu pavyksta juos sunaikinti padėjus ant priešingos spalvos zonos, jūs aktyvuojate „Color Bonus“, banga kuri pereina per visas ta spalva pažymėtas zonas ir sukelia žalos ant jų stovintiems veikėjams, o pasiekus labai didelį Color, padidėja Levelbonus reitingas, kuris suteikia daiktų ar pinigų.

Grįžta ir „Lift“ komanda, kurį leidžia ant pečių užmesti draugą ar priešą ir jį numesti nuo savęs taip leidžiant pasiekti kitais būdais nepasiekiamas zonas ar pakelti priešo lygį metant į kitą priešą, o tokie serijos talismanais laikomi pingvinai Priniai sprogstą juos mėtant, taip leidžiant įvykdyti crowd controlą vietose kur jūs esate apsuptas priešų.

Sekantis puslapis»  ...

Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!