2018 balandžio 22, sekmadienis.   Games.lt naršo: 3   Registruotų vartotojų: 113108
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Kategorija: PC > Nuotykių
Iškasti geriausią
2017-10-14, parašė JcDent
Žaidimo įvertinimas: 9.0, puslapis 1 iš 2

Kai pasirodė „Steamworld Dig“, aš jį labai sėkmingai ignoravau. Juk esu rimtas dėdė, kuris žaidžia rimtus žaidimus, ne perdėm mielus ir patrauklius mainstream. Negaliu juk taip paprastai pasiduoti hype. Kita vertus, „Steamworld Heist“ buvo žaidimas su sprogimais ir robotais kosminiais kaubojais, tai kažkaip ir „Steamworld“ pasidarė priimtinas. Štai taip netikėtai buvau įtrauktas į „Steamworld Dig 2“.Kažkur tarp „Steamworld Dig“ ir „Steamworld Heist“ įvykių, robotukė Dorothy leidosi į savo draugo Rusty, pirmojo žaidimo protagonisto, paieškas. Ginkluota kirtikliu, ji per dykumas ir urvus atkeliauja į šachtininkų miestelį, kurį kamuoja žemės drebėjimai. Pakeliui ji suranda Fen, sprite, pabėgusią iš pirmojo žaidimo antagonisto Vectron kompiuterio gniaužtų. Fen labiausiai nori matyti sprogimus ir liepsnas, bet sutinka laikinai keliauti su Dorothy. O jai juk reikia surasti draugą.

Jeigu esate geimeris, kuris žaidė dar paskutiniajame XX a. dešimtmetyje, tai turbūt bent kartą teko susidurti su kasimo žaidimais. Tai yra 2D žaidimai, kuriuose šachtininkas juda aukštyn, žemyn ir kairėn arba dešinėn. Jie gali prasikasti per beveik visą ekraną užpildančias žemes tam, kad surastų aukso ir kitų brangiųjų iškasenų. Pakeliui pasitaikys neiškasamos uolos, žyminčios žemėlapio ribas ar sukuriančios apsunkinimų, ir akmenys, kurie laukia kol pasikasi po jais, kad nukristų tau ant galvos ir sutraiškytų. Atrodytų, SWD2 būtų toks paparastas žaidimas.Bet ne! Jis suktesnis, nei pamanytum! Čia plyti ir beveik ištisi platformingo lygiai, ir iššūkių urvai, kuriuose yra net galvosūkių lygių. Jei žaidimas tau kartais siužeto tėkmėje patikės įvairius naujus žaislus – gabėjimą bėgti, šaudyti lynus su kabliais ar sprogmenis – tai tų galvosūkių pabaigoje galėsi rasti po vieną krumpliaratį, naudojamą tų žaislų patobulinimams pirkti. O šie įvairiai keičia žaidimą, nes prideda tavo žaislams papildomo funkcionalumo. Su krumpliaračiais galėsi pasiekti, kad lempa šviestų toliau ir ilgiau, arba kad kuprinėje briliantai užimtų mažiau vietos.

A, bet tam, kad galėtum įsigyti šiuos smagius patobulinimus pirma reikės uždirbti pinigų savo žaislų lygiui pakelti, nes tik taip atsirakina patobulinimai. O pinigus uždirbsi kasdamas brangiuosiuos išteklius. O tai pakankamai lengva, pinigų gali surinkti net iš rūgšties balų ar lavos ežerų, ir juos sunaikinti gali tik užkritę akmenys. Tačiau kuprinėje yra nedaug vietos – į vieną langelį telpa arba keturi (vienos rūšies) metalo vienetai, arba vienas deimantas. Jei tave ištiks nelaimė ir žūsi, tai dalį šių resursų negrįžtamai prarasi.


Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!