2018 birželio 22, penktadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113127
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2 viename: „Eternal Soldier Campaign“ bei „Wardog Fury“ DLC
2017-12-27, parašė JcDent
Žaidimo įvertinimas: 6.0, puslapis 1 iš 3

Mums pavyko įsitrinti ir šiek tiek pažaisti „Raiders of the Broken Planet“ beta versiją. Mes net padarėme interviu su jį kuriančiais ispanais GamesCom. Tačiau mes neprisėdome padaryti nemokamos žaidimo versijos apžvalgos tą gūdų rugsėjį (aš žaidžiau „Total Warhammer II“). Tad į elektroninio pašto dėžutę įkritus DLC „Wardog Fury“ raktui buvo rastas pretekstas viską padaryti vienu smūgiu.Aleph yra medžiaga, nuolat auganti per pusę persprogusioje planetoje. Ją atradusi žmonija greitai pavergė ir pradėjo engti ant planetos šipulių gyvenančius pacifistus vietinius (iš tikrųjų žmonijos protėvius), ir pampti Aleph nelyg naftą. Aleph leidžia daryti tarpžvaigždines keliones. Aleph pagerina organizmo darbą. Aleph suteikia nemirtingumą. O tu valdysi Harec, vieną iš vietinių, kurie nusprendė, kad snaiperio šautuvas jų problemas išspręs geriau nei taika, arba prie jo prisijungusių karių. Čia juk character shooter ir visi galimi veikėjai yra asmenybės.Iš esmės RotBP yra kooperatyvinė šaudyklė, kur tu ir keli tavo draugai bandys įvykdyti misijas, o jiems priešinsis botai, specialūs, Aleph pripampę botai ir bosai. Kadangi tai veikėjų šaudyklė, vietoje paprastų klasių galėsi rinktis iš tavo atrakintų Harec pasipriešinimo komandos narių – Raiders. Kūrėjų sprendimu, kiekvienas iš jų turi griežtai apibrėžtą kovos stilių, ir jį tik šiek tiek pavyks koreguoti atrakintomis įgūdžių kortelėmis bei ginklais.

Mūšio lauke tu užsiimsi įprasta trečio asmens šaudyklių veikla. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad kariai šaudo tik tau taikantis (kitam žaidime tai būtų tas lėtesnis, taiklesnis šaudymo režimas, kai veikėjas pakelia ginklą iki peties). O toliau teks šokinėti, slėptis lipnioje priedangoje (daugumai veikėjų sveikata atsistato tik priedangoje) ir šaudyt botus. Ir ne tik kad šaudyt, bet ir grumtis artimoje kovoje, nes tik taip galima išsiurbti Aleph ar amuniciją.

Kiekvienas veikėjas turi po savo ginklą. Harec, kad ir kaip būtų keista, turi snaiperio šautuvą. Lycus Dion, pirmas visų atrakinamas veikėjas, naudoja galingą, vidutinio atstumo šratinį šautuvą. Wardog Fury kampanijos pradžioje atrakinamas Loath laksto su granatsvaidžiu. Šalia to veikėjai turi ir po savybę. Kartais tai yra kažkas tokio kieto, kaip Lycus skydas, dengiantis iš priekio, trunkantis tik tam tikrą laiką, bet atremiantis bet kokią ataką. Kartais tai kažkas sunkiau panaudojamo, kaip kad Harec teleportacija, leidžianti šaudyti nuo bet kurio pasiekiamo taško – nelaimei, jis nuo to netampa nematomas, ir šaudantys botai jį greitai nuo sienos nukrapšto. Na, o vienos merginos savybė leidžia jai kartais užbėgti sienomis į viršų – naudinga tik medžiojant pasislėpusius snaiperius.


Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!