2018 birželio 24, sekmadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113129
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Kategorija: PC > Strategija
Bandymas prasiveržti
2017-12-31, parašė JcDent
Žaidimo įvertinimas: 6.0, puslapis 1 iš 2

Ogre yra vienas iš legendinių stalo žaidimų, pasirodžiusių dar tada, kai daugelio skaitytojų tėvai net neplanavo vaikų turėti. Tai buvo labai rimtas asimetrinis žaidimas, kuriame milžiniškas robo-tankas – vadinamas OGRE – bandė prasiveržti pro jį stabdančius karius, susprogdinti vadavietę ir pabėgti. Nieko nuostabaus, kad žaidimo Kickstarter versija buvo palaidota po krūvomis pinigų, o aš turiu kišeninę versiją. Ir, aišku, mes dabar turime ir oficialią kompiuterinę OGRE versiją.Taigi, šiokia tokia žemės ateitis. Mokslininkai atrado super stiprią medžiagą, iš kurios pradėjo gaminti pėstininkų jėgos šarvus, didelius tankus ir kitokius bajerius. Viena didžiausių baikų yra OGRE, milžiniški, ginklais aptekę tankai, valdomi roboto smegenų ir pasiryžę sutraiškyti viską savo kelyje. Žaidimo kampanijoje tau teks kovoti prieš Omega, OGRE mašinų sukilimą, norintį infekuoti kitus robo-tankus ir nugalėti žmoniją.

Žaidimo procesas, kaip nekeista, smarkiai primena stalo žaidimo versiją. Pėstininkai, skraidantys tankai, artilerija ir kita turi tiek duomenų, kiek tilptų ant originaliojo žaidimo žetono, bei keletą specialių taisyklių. Pavyzdžiui, GEV (skraidantys tankai) vieninteliai gali pajudėti, šauti, ir tada pasitraukti. Dėl to jie yra vieni saugiausiai OGRE puldinėt galinčių karių. Atakos vis dar daromos palyginant vieno dalinio atakos ir kito gynybos galią, ir ridenant kauliuką ant lentelės – šią neįdomią dalį už tave padaro žaidimas. Kaip ir staliniame OGRE, galima (ir reikia) kombinuoti kelių dalinių atakas į vieną didesnę, kad pagerintum tikimybę sužaloti OGRE.Pastarasis, tuo tarpu, visokių rodiklių ir duomenų turi kaip žaidėjo personažas palyginus su paprastu NPC. Robo-tankui trūksta tiesiog gynybos režimo, kita vertus, jis turi keletą ginkluotės sistemų, kurios yra įvairaus patvarumo ir yra atakuojamos norint sunaikinti tanką. OGRE turi pagrindinę patranką (į ją DI visada taikosi pirmiausia), antrines patrankas, priešpėstinę gynybos bateriją, tolimo nuotolio raketas (vienintelį ginklą žaidime, išnaudojantį amuniciją) ir... vikšrus. OGRE galima sustabdyti sunaikinus būtent juos, tačiau kiekviena ataka bandanti pažeist vikšrus (tikimybė 1/6) yra ataka, nenukreipta prieš monstro ginklus, šienaujančius tavo armiją.

Žaidime yra ne tik visi didžiausi OGRE hitai – pėstininkai, GEV, tankai ir panašiai – bet ir keletas naujovių. Seniau tik OGRE turėjo versijas (buvo ankstyvesnės kartos, mažiau ginkluotas OGRE), tačiau dabar ir naujas pėstininkų tipas: jūrų pėstininkai yra brangesni nei paprasti kareiviai, bet jiems reikia dviejų pataikymų, kad sunaikintų. Taip pat atsirado sunkieji tankai, turintys du vamzdžius ir jais šaudantys individualiai.


Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!