2018 birželio 21, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113127
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Tomb Raider istorija
2004-05-12, parašė Max
Žaidimo įvertinimas: -, puslapis 1 iš 3

Lara Kroft Tomb Raider

Nesvarbu kuriame civilizuoto pasaulio kampelyje paklaustum: „kuri herojė yra žymiausia žaidimų pasaulyje?“, visi darniu choru suriktų: „Lara Kroft!“.

Iš tiesų, „Tomb Raider“ — vienas didžiausių fenomenų žaidimų industrijoje, pergyvenęs ne vieną reinkarnaciją, apsilankęs visose be išimties žaidimų platformose, nukeliavęs į didžiuosius kino ekranus, komiksus ir įgavęs kitas pramogų formas. Dabar, kai po metus trukusio vėlavimo vėl turime naują „Tomb Raider“ seriją, pats laikas apžvelgti šį fenomeną.


Lara Kroft

Pradėkime nuo pagrindinės „Tom Raider“ varomosios jėgos — herojės Laros Kroft. Šis personažas per savo gyvavimo metus tapo atskira virtualia asmenybe, turinčia savo biografiją, charakterį ir sugebėjusia pakerėti ne tik žaidėjus, bet ir kitus pramogų megėjus.

Istorija

1968–ieji, Valentino diena. Vimbeldono ligoninėje Lordui ir Ledi Hensingli Kroft gimė dukra. Nuo 3 iki 11 metukų ją namuose mokino privatus mokytojas, tada ji įstojo į Vimbeldono aukštąją mokyklą mergaitėms, vėliau — į Gordonstouną.

Šioje mokykloje ji atrado savo aistrą laipiojimams uolomis ir Škotijos kalnams (ji taip pat mokėsi šaudymo, tačiau tai jai buvo greitai uždrausta dėl „per didelio entuziazmo“). Kai Larai suėjo 18, kiekvienas suprato, kad joje verda nuotykių ir „laukinio“ gyvenimo troškimas, tačiau tėvai tikėjo, kad ją galima kruopščiai išauklėti į „tinkamą aukštuomenės gyvenimui“ merginą ir išsiuntė į Šveicarijos mergaičių mokyklą, kur geriausi specialistai turėjo ją paruošti aukštuomenės gyvenimui. Pabaigusi ją, Lara turėjo būti sutuokta su Faringdono Grafu.

Tačiau mokydamasi Šveicarijoje Lara užsiėmė ekstremaliu slidinėjimu ir atostogas praleido slidinėdama Himalajuose. Grįžtant jos lėktuvas sudužo giliai kalnuose, o ji vienintelė išliko gyva. Kažkokiu būdu jai pavyko išlikti ir po dviejų savaičių kelionių ji surado kalnų kaimelį. Tada jos gyvenimo kelias pasikeitė. Ji suprato, kad savimi jaučiasi tik keliaudama viena. Lara Kroft nusprendė tapti nuotykių ieškotoja.

… arba galima į visa tai pažiūrėti iš kitos pusės: Lara Kroft gimė kompiuterio ekrane vaizdo žaidimų studijoje „Derby“ maždaug 1995–aisiais. Pirmiausia ji buvo pieštuku pieštas eskizas ant popieriaus, po to — keletas detalesnių spalvotų iliustracijų.

Toliau buvo nubrėžtos jos esminės linijos kompiuterinės 3D grafikos programa. Šioje stadijoje Lara atrodytų kaip skulptūra iš vielų. Tada figūrą apgaubė „oda“ — buvo uždėti spalvoti paviršiai, šėšėliai ir ji tapo panaši į žmogų. Galiausiai ji buvo animuota: išmoko vaikščioti, verstis salto, bėgioti ir prisitraukti prie uolėtų pakraščių. Tuo pat metu aplink ją buvo sukurti virtualūs pasauliai, kurie jos fizines savybes išbandys iki pat ribų.

Laros Kroft „tėvas“ — jaunas menininkas Tobis Gardas. „Kai man kilo mintis apie „Tomb Raider“, — dabar pasakoja Gardas, — tai nebūtinai turėjo būti moteriškas veikėjas. Mes norėjome realaus laiko kinematografinio žaidimo ir aš sukūriau keletą veikėjų: vienas buvo mergina, kitas — vyrukas.


Komentarai: 1-8   
LARA CROFT, parašė 2004-10-18 16:45
Reitingas:0
LARA CROFT
TOMB RAIDER LARA CROFT Jeeeeeeeega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Be komentaru.......

 šypsosi plačiai šypsosi juokiasi ninzė šypsosi plačiai šypsosi juokiasi liežuvis šypsosi plačiai šypsosi liežuvis juokiasi plačiai šypsosi
Cituoti
nikz, parašė 2004-11-13 13:42
Reitingas:0
nikz
sudas paskutinis tas tomb raider liežuvis
Cituoti
tautvux, parašė 2005-02-10 18:05
Reitingas:0
tautvux
tomb raider yra s***s
Cituoti
Androidas, parašė 2005-07-25 13:48
Reitingas:0
Androidas
tautvux rašė:
tomb raider yra s***s


Pats tu toks, kad nepatinka, tai nebūtina keiktis juk.
Cituoti
sodininkas, parašė 2005-11-04 17:54
Reitingas:0
sodininkas
Gal kas zinot kaip praeiti Darkness..kai pasirodo malunsparnis, o as niekur nerandu soviniu pistoletui..ten reikia ciuozti virve iki kito namo...
Cituoti
patrezas, parašė 2006-04-11 12:10
Reitingas:0
patrezas
Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper šypsosi mirkt liežuvis plačiai šypsosi juokiasi laimingas švelnus nekaltas įsimylėjęs drovus kietas mirksi užsimerkęs miega ninzė aštrus žvilgsnis šauktukas šauktukas šauktukas šauktukas šauktukas
Cituoti
patrezas, parašė 2006-06-11 16:46
Reitingas:0
patrezas
sodininkas rašė:
Gal kas zinot kaip praeiti Darkness..kai pasirodo malunsparnis, o as niekur nerandu soviniu pistoletui..ten reikia ciuozti virve iki kito namo...
/ten reikia uzsilipti ant virves(su kojomis)tada sliausk i prieki nekreipk i ta malunsparni demesio,tada kada Lara sustos sok i prieki nuobodus
P.S.jei dar reikes pagalbos klausk šauktukas mirkt
Cituoti
ledinefeja, parašė 2007-06-19 17:08
Reitingas:0
ledinefeja
man tai patinka tomb raider šypsosi p.s. ka daryti laros namuose su tom knygom?ka spausti reikia ?
Cituoti
Komentarai: 1-8   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!