2018 gegužės 22, antradienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113117
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Tirono gyvenimas
2016-12-11, parašė Mason13
Žaidimo įvertinimas: 8.0, puslapis 2 iš 2


O kalbant apie žaidimo metu suteikiamus pasirinkimus, panašiai kaip ir kituose C-RPG jų sąrašas nemenkas ir galėsime arba keisti frakcijas kaip kojines, arba būti ištikimi vienai ir ant galo ją išduoti ir tapti visiškai nepriklausomu žaidėju, pasaulio valdyme. Pavyzdžiui egzistuoja galimybė pereiti į pasipriešinimo pusę išduodant „Kyros“ ir jo pavaldinius.

NPC

Reikia paminėti, kad šiame žaidime, mes kaunamės ne vieni ir pačioje žaidimo pradžioje pasirodo samdinė „Verse“, kuri bus viena iš trijų su jumis keliaujančiu kovotojų. Tarp jų bus ir riterių, magų ir šiaip laukinių gyvūnų. Šie NPC turi ir nuosavą moralės metrą, kuris priklauso nuo veikėjo pasirinkimų ir ištartų žodžių, kurie suteiks ištikimybės ar baimės taškų. Nuo jų priklausys kombo veiksmai, bei žaidimo pabaigoje rodomos veikėjų istorijos.

Tai kuo šis žaidimas man priminė MGS nekaltas?

Nors ir galima pasirinkti, net keturis skirtingus kelius, žaidimo istorija yra kruopščiai aprašyta, jis pasiūlo pakankamai ilgą veikėjo tobulinimo pasirinkčių sąrašą. Tačiau panašiai, kaip ir minėtame žaidime ties paskutiniais žaidimo skyriais (ACT 3), siužetas pradeda važiuoti žemyn ir pats žaidimas užsibaigia, be jokio įspėjimo.

Verdiktas

Tiems kuriems patinka prie arbatos skaityti knygas šis žaidimas tikrai nuraus stogą, nes teksto bus daugiau nei pačio žaismo. Žinoma pats žaidimas geriau žaidžiasi suprantant skirtumus tarp skirtingų frakcijų ir bendrų pasauliniu nuotaiku. Man labiausiai patiko galimybė, pasirinkti savo kelią žaidime ir praleidęs apie 24h, galiu pasakyti, kad bendrai paėmus žaidimas neblogas tik labai ištemptas.

Komentarai: 1-1   
Eagleray, parašė 2016-12-13 06:11
Reitingas:0
Eagleray
Keletą nosinių praleidai. Reikės išbandyt tą Tyranny, nes kai pamačiau styme pirmą kartą tai užkabino ir mįslijau kas per bo žaidimas.
Cituoti
Komentarai: 1-1   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!