2018 birželio 20, trečiadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113127
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
"Serious Sam II" ginklų apžvalga
2009-07-10, parašė Matrix“Sawed off, 12 Gauge Double Barrelled Coach Gun”


Dėl rankinio užtaisymo sistemos, šio ginklo šaunamasis greitis yra pats didžiausias minusas. Nors yra visiškai netinkamas šaudymui į tolį esančius taikinius, tačiau yra nepakeičiamas kovojant su mažo, vidutinio dydžio bei artimos kovos priešininkais.

”Serious UZI - Suzzi”


Šiam ginklui nereikalingas užtaisymas ir gali būti naudojami iš karto du vienu metu. Šis ginklas tik vienu žingsniu atsilieka nuo visagalio „minigun‘o“. "Suzzi" yra pats geriausias pasirinkimas tiek greitame, nenutraukiamame šaudyme, tiek trumpose, staigiose atakose. Jis įprastai naudojamas prieš toliašaudžius priešus, tačiau tinkamas ir masiniam smulkių priešų naikinimui.

”XM214-A Minigun”


Klasikinis, blizgus ir tikslus mirties įrankis sugrįžo. ”XM214-A Minigun” yra pats galingiausias turimas asmeninis ginklas. Naudojamas tiek artimiems, tiek tolimiems susidūrimams su sunkiais priešais arba masiniam vidutinio bei stambaus dydžio oponentų pašalinimui.

”XPML30 Rocket Launcher”


Lengvas, greito šaudymo ginklas. Skirtas sunkiai apsišarvavusiems priešams bei transporto priemonėms naikinti. Kol viena raketa iššaunama, tuo pačiu momentu ginklas pasipildo nauja - taip sukurdamas labai efektyvaus, greito ir patikimo ginklo įspūdį. Vienintelis šio ginklo trūkumas yra tas, kad dėl per didelio raketų sprogimo spektro, jis yra netinkamas artimai kovai, nes tada ir jūs patys nukentėsite nemažiau nei sprogdinamos aukos. Todėl būkite atidūs.

“BoneSlasher”


Šis ginklas yra naudojamas tik tada, kai jūs esate užspiesti į kampą ar apsupti artimos kovos priešininkų.

”The Penetrator”


Ginklas, turintis begalybę šovinių, išlaikęs visas savybes, kaip ir senesnėje žaidimo versijoje. Patobulinta keleta šio ginklo trūkumų. Jis gali būti naudojamas visose situacijose, tik nešaudykite su juo į didesnius priešus, vargu ar tai pasiteisins.

”Hydro-Plasmatic Handgun”


Dėl efektyvaus vidinio generatoriaus darbo yra įmanoma šaudyti mažesniais energijos kiekiais. Tai padaro šį ginklą pakankamai greitu ir naudingu. Pridedant mažą kiekį anglies į visą mišinį, plazminė kulka virsta organine medžiaga ir tada įgauna grįžtamąją savybę. Labai naudingas ginklas jei norite pataikyti į dalinai pasislėpusį priešą už kokio nors nejudančio aplinkos objekto.

”12 Gauge Auto-Reloading Shotgun”
Sekantis puslapis»  ...
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!