2018 gegužės 22, antradienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113117
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Kategorija: PC > Lenktynių
„Need for Speed“ neturės mokamo parsisiunčiamo turinio
2015-09-16, parašė Tagio, aplankė 2136
Apie žaidimą: Need for Speed

Kai kalbame ne tik apie „Electronic Arts“, bet dažnai ir kitų kompanijų leidžiamus didžiuosius žaidimus, tikimės, kad po šio išleidimo mūsų laukia tonos papildomo parsisiunčiamo turinio. Už kurį tenka mokėti. O didysis reklaminis triukas dar būna „Season Pass“ – galimybė gauti viską anksčiau ir pigiau.

Tačiau minėtoji „Electronic Arts“ turi gerą naujieną. Naujam „Need for Speed“ žaidimui bus leidžiamas papildomas turinys po žaidimo išleidimo. Bet jis visas bus nemokamas. Taip sako leidėjai oficialiame žaidimo puslapyje pateiktuose atsakymuose į dažniausiai užduodamus klausimus.

Dar viena džiugi naujiena yra mikro-pervedimų nebuvimas. Tai yra žaidimas nepaprašys iš žaidėjų papildomų pinigų už tai, kad greičiau būtų pasiekiamas naujas automobilis ar kad lengviau ir greičiau būtų pasiekiami patobulinimai vairuojamam bolidui.

Už kelių savaičių taip pat prasidės uždaras „Need for Speed“ beta testavimas PS4 ir Xbox One konsolėse. Šiose platformose žaidimas bus išleistas lapkričio 5 dieną.

Asmeninių kompiuterių žaidėjai yra priversti laukti iki 2016 metų pradžios. Tačiau „EA“ tikina, kad kompiuteriuose žaidimas bus išleistas gražesnis ir tobulesnis bei kartu su visu per tuos mėnesiuis konsolėse pasirodžiusiu papildomu turiniu.

Games.lt
[Viso balsavo:4, Reitingas: 4]Komentarai: 1-2   
GunSlinger, parašė 2015-09-16 14:51
Reitingas:2
GunSlinger
And here's our no DLC, DLC pack. Kur tau tokia EA be dlc  plačiai šypsosi Dar is tokio zaidimo juolab. Cia tas pats kas klausytis, kad F2P zaidimai netaps pay2win  plačiai šypsosi
Cituoti
Meshqis, parašė 2015-09-16 16:31
Reitingas:4
Meshqis
Gražūs pažadai. Jei tai tiesa, tai EA sau didelį pliusą prisidės.
Cituoti
Komentarai: 1-2   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!