2018 gegužės 22, antradienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113117
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Kategorija: PC > Nuotykių
„Tesla“ sudominę lietuviai nesustoja: pastatys E. Muskui tai, apie ką jis seniai svajojo
2017-02-13, parašė Games.lt Info, aplankė 3461
Apie žaidimą: Minecraft

JAV elektromobilių gamintojos „Tesla“ ir pasaulio žiniasklaidos susidomėjimą sukėlę jaunieji Lietuvos „Minecraft Gigafactory“ kūrėjai žengia tolesnius žingsnius. Artimiausiuose kūrybingų jaunuolių planuose – pastatyti tai, apie ką Elonas Muskas senai svajojo, ir atspausdinti pastatyto „Minecraft Tesla Gigafactory LT“ 3D žemėlapį.

„Pirmojo projekto metu kursime dar vieną statinį „Minecraft“ žaidime. Šį kartą priimsime iššūkį, kurį iškėlė E. Muskas savo „Twitter“ žinutėje – iškasti tunelį tarp Los Andželo oro uosto ir „SpaceX“ – kitos verslininko valdomos kompanijos – būstinės. Šiuo statiniu sieksime atkreipti pačio E. Musko dėmesį bei paskatinti žiniasklaidą tuo pačiu pasidomėti ir pirmuoju „Gigafactory“ statiniu. Kitas projektas – netrukus Kruonio LEZ teritorijoje pastatytas „Minecraft Gigafactory“ pastatas bus atspausdintas 3D spausdintuvu ir eksponuojamas Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje – vietoje, kur ir gimė visa projekto idėja. Mažesnę maketo versiją planuojame siųsti į „Tesla“ būstinę Kalifornijoje“, - kalbėjo vienas iš „Minecraft Gigafactory“ projekto organizatorių Vytautas Butkus.

Pasak jo, sulauktas didžiulis visuomenės palaikymas yra vienas iš didžiausių „Minecraft Gigafactory“ projekto pasiekimų.

„Labai daug Lietuvos žmonių, savo srities profesionalų, patikėjo šia „Teslos“ gigafabriko statybų Lietuvoje idėja. O įgyvendintas „Minecraft Gigafactory“ projektas juos dar labiau suvienijo. Projekto gerbėjų ribos išsiplėtė toli už originalios bendruomenės, kuri kūrė „Minecraft Gigafactory“. Žmonės aktyviai atsiliepia į kvietimą veikti, susitelkia naujų idėjų generavimui. Jų rankose veiksmų planai gimsta greitai, o jų įgyvendinimo metu kilę iššūkiai taip pat yra sprendžiami čia ir dabar“, - apie jaunųjų profesionalų požiūrį ir veikimo būdą kalba V. Butkus.

[Viso balsavo:2, Reitingas: 2]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!