2018 balandžio 21, šeštadienis.   Games.lt naršo: 3   Registruotų vartotojų: 113108
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
„Ubisoft“ planuoja sukurti „Assassin‘s Creed“ serija paremtą serialą
2017-03-25, parašė Tagio, aplankė 1683
Apie žaidimą: Assassin's Creed: Syndicate

Prieš dešimtmetį debiutavęs pirmasis „Assassin‘s Creed“ tapo sėkmingos ir populiarios serijos pradžia. Neilgai trukus serija išsiplėtė ir šiuo pavadinimu buvo leidžiami ne tik įvairioms platformoms skirti žaidimai, bet ir knygos, komiksai, stalo žaidimai ir net gruodį kino teatruose rodytas filmas.

Filmu užkariauti kino teatrų nepavyko. „Assassin‘s Creed“ ekranizacija nebuvo labai šiltai sutikta tiek kritikų, tiek ir žaidėjų. Tačiau „Ubisoft“ tiki, kad serijai pavyktų sulaukti sėkmės televizijos ekranuose.

Kompanijos atstovas Ymar‘as Azaiza neseniai atskleidė, kad „Ubisoft“ dairosi galimybių sukurti „Assassin‘s Creed“ visata paremtą televizijos serialą. Be įprasto „Mes neskubėsime, kad įsitikintume galintys pristatyti tai, kuo didžiuosimės“ daugiau jokių detalių apie potencialų projektą nebuvo atskleista.

Ši istorija taip pat primena praėjusiais metais pasklidusias kalbas, kad „Ubisoft“ vadovas Yves Guillemot derėjosi su „Netflix“ dėl bendradarbiavimo. Jei tai buvo tiesa, galime tikėtis, kad populiarioji tarnyba taps naujais Žudikų brolijos namais.

DualShockers; Games.lt
[Viso balsavo:3, Reitingas: -3]Komentarai: 1-1   
cidas, parašė 2017-03-26 10:23
Reitingas:0
cidas
Man nelabai patiko filmas, tikėjausi kažko kito, bet ir pats nežinau ko, tačiau ką jie pastatė man nepatiko. Iš serialo taipogi daug nesitikiu...
Cituoti
Komentarai: 1-1   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!