2018 gegužės 21, pirmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113117
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Kategorija: PC > Veiksmo
Gandas: naujas „Thief“ žaidimas bus išleistas kartu su filmu
2017-05-13, parašė Tagio, aplankė 2288
Apie žaidimą: Thief

2014 metais išleisto „Transcendence“ filmo kūrimu besirūpinusi kino kompanija „Straight Up Films“ dar praėjusiais metais išsigijo teises sukurti ekranizaciją, paremtą „Thief“ žaidimų serija. Remiantis kompanijos interneto svetainėje skelbiama informacija, penktasis „Thief“ žaidimas šiuo metu yra kuriamas ir bus išleistas kartu su filmu.

„Thief“ serija pasakoja apie vagį Garetą ir jo nuotykius steampunk pasaulyje. Pirmasis žaidimas buvo išleistas dar 1998 metais, ketvirtasis – 2014 metais. Paskutiniojo žaidimo išleidimas nebuvo labai sėkmingas, jis buvo peikiamas tiek kritikų, tiek žaidėjų.

Tačiau jei penktoji dalis jau yra kuriama, tampa smalsu kam galėjo atitekti ši atsakomybė. Gandai kalba, kad ketvirtosios dalies kūrėjai „Eidos Montreal“ yra užsiemę „Tomb Raider“ tęsinio „Shadow of the Tomb Raider“ kūrimu ir dar padeda jau anonsuoto „Avengers“ projekto kūrėjams „Crystal Dynamics“.

Šiuo metu detalių turime nedaug – tiek apie filmą, tiek apie žaidimą. Tačiau negalima atmesti galimybės sulaukti naujienų artėjančioje E3 parodoje.

wccftech.com; Games.lt
[Viso balsavo:3, Reitingas: 3]Komentarai: 1-1   
gedunex, parašė 2017-05-16 17:01
Reitingas:0
Cituoti
Komentarai: 1-1   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!