2018 birželio 24, sekmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113129
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
„Hellblade: Senua‘s Sacrifice“ pardavimai viršija kūrėjų lūkesčius
2017-10-29, parašė Tagio, aplankė 1620

Studijos „Ninja Theory“ kūrybos vadovas Tameem‘as Antoniades‘as portalui „VentureBeat“ pareiškė, kad rugpjūtį startavęs veiksmo žaidimas „Hellblade: Senua‘s Sacrifice“ jau „beveik atsipirko“. Atstovo teigimu, žaidimas atsipirks per kelias artimiausias savaites. Kūrėjai tikėjosi, kad šiam rezultatui pasiekti prireiks kur kas ilgesnio laiko.

„Mano duomenimis, žaidimas beveik atsipirko arba tai įvyks poros savaičių bėgyje. Mes tikėjomės, kad susigrąžinti išlaidas užtruks šešis, aštuonis arba devynis mėnesius“ teigė Tameem‘as Antoniades‘as, kuomet buvo paklaustas kaip gerai parduodamas „Hellblade“. Tačiau tikslių skaičių kūrybos vadovas nepateikė.

„Ninja Theory“ rugpjūčio 8 dieną PS4 ir AK platformose išleisto žaidimo leidyba pirmą kartą rūpinosi pati. Pasak Antoniades‘o, tai kūrėjams „atvėrė kai kurias duris ir suteikė galimybių, kurios anksčiau buvo neprieinamos“. Dėl šios priežasties „Ninja Theory“ ketina palaikyti ir kitus nepriklausomus kūrėjus.

Studija žada pasidalinti viešai visa su šio žaidimo leidimu susijusia informacija viešai, kad kiti kūrėjai, kurie svarsto eiti tuo pačiu keliu, turėtų jiems svarbius duomenis. „Tikimės, kad tai juos įkvėps kurti panašius žaidimus“ kalbėjo Tameem‘as Antoniades‘as.

GamingBolt.com; Games.lt
[Viso balsavo:2, Reitingas: 2]Komentarai: 1-1   
Gediminas, parašė 2017-10-29 21:02
Reitingas:2
Gediminas
Nuostabus žaidimas. Nors ir trumpokas, o galvosūkiai gana paprasti, Hellblade vis tiek statyčiau šalia geriausių šių metų žaidimų.
Cituoti
Komentarai: 1-1   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!