2018 birželio 21, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 3   Registruotų vartotojų: 113127
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2007-12-16, parašė 123DINOZAURAS321 (Senbuvis, parašė žinučių 3), perskaitė 903,
Tema galioja iki 2018-12-18

kaip reikia ta masina uzminuot?
as prie jos prieinu ir tada tie apsauginiai pradeda saudyt, as juos nusaunu ir tada buna game over, kaip ten reik padaryt?
Reitingas: 0
Atsakyti
Kitos temos
Atsakymai:   1-2    Autorius
 komentaras  07.12.16 14:21, 1 žinutė iš 2 
Cituoti
KANE
palauk kol jie nueis
mirkt
KANE
Senbuvis
Parašė žinučių: 465
Reitingas:0
 komentaras  14.11.07 00:32, 2 žinutė iš 2 
Cituoti
Dark_Wesker
Man užduotis buvo aiškiai parašyta NUŽUDYTI Sergio (ar koks jis ten). O ne jį sekti. Prirėmiau prie sienos, šaudyti nepavyko, nepersišauna. Gerai, tuomet jį ištempiau iš mašinos ir sumušiau. Game Over. Ne nu žaidimas pagerintas, aišku neturėjau jau kulkų, bet jei būčiau nušovęs, vis tiek būtų Game Over, jau tą aiškiai nuspėju. Kaip bebūtų nusekiau ir reikėjo jį sekti...Bet kokio velnio nerašė man jį sekti?????????? Ar čia pas mane žaidimas kažkoks ne toks? nuobodus

Peržiūrėjau skirtingų walkthrough (tekstų, aprašymų), daugumą neprirašo man tos užduoties (tą prasme, kad jį reikia nužudyti). Kai reikia jau pradėti jį sekti. Gal yra skirtingų versijų Mafia? Nes pavyzdžiui mano versijoje galiu važiuoti tik 40, kitų pažiūrint gali važiuot 60. Tai gal ir užduotys būna skirtingai nurodyta? Nes koks mano Mafia, tai parašyta, kad turiu nužudyti. Tai kaip man po galais suprasti, kad jį turiu sekti? Vienu dalyku supratau, kad šaudyti nepavyksta. O kodėl pavyksta jį ištempti iš mašinos? Kodėl tai žaidimas leidžia? O vat šaudymui neleidžia?  švelnus Pradeda užknist šitas žaidimas su savo nesąmonėmis...Dar neteko žaidimo žaisti, kad nebūtų man aiškiai viskas nurodyta. Nebent pats būdavau kaltas, kad nesugebėdavau įsiskaityti. O ši situacija jau žaidimo problema.
Dark_Wesker
Naujokas
Parašė žinučių: 104
Reitingas:0
Atsakymai:   1-2   
Atsakyti
Kitos temos