2018 liepos 18, trečiadienis.   Games.lt naršo: 3   Registruotų vartotojų: 113134
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Kategorija: PC > MOBA
2017-08-11, parašė Maigyklee (Naujokas, parašė žinučių 1), perskaitė 1177,
Tema galioja iki 2019-01-15

Man yra taip, kad aš nežinau kokiu itemus pirkti per polo žaidimą ir nusiperku bet ką, bet radau tokia programa kur parasius savo champ'o varda ir build ismeta kokius itemus pirkti, bet man reikia labai ilgai taupyti, kad gaučiau ta itema ir kiti jau būna labai stiprus r aš prifeedinu. Tai esmė tame, kad aš nežinau kokius itemus pirkti ? Manau čia tikrai bus daug užkietėjusių lolo žaidėjų ir paaiškins naujokui šypsosi Ačiū už jūsų sugaišta laiką.
Reitingas: 0
Atsakyti
Kitos temos
Atsakymai:   1-3    Autorius
 komentaras  17.08.11 11:17, 1 žinutė iš 3 
Cituoti
NevT
Viskas prasideda nuo pačio žaidimo esmės. Turi suprasti kaip viskas veikia, tada žinosi ką pirkti, ko ne. Tačiau dabar "Recommended" daiktų sąrašas kiekvienam Champion'ui pagal rolę yra atnaujinami dažnai ir gali jais pasitikėti.

Aš kaip suprantu tu taupai visą Gold'ą ant pačios galutinės Item'o formos, tačiau daugelis jų susideda iš kelių daiktų, kad galėtum jei kas pirkti kitą daiktą pasikeitus situacijai. Tie Build'ai tik parodo ką tau reikia pirkti ir kokia tvarka juos turėtum nusipirkti, bet kartais tu gali turėti 2 neužbaigtus pirmus daiktus jeigu tau reikia kokios nors to daikto savybės ar pan.

Patariu naudoti op.gg arba panašų tinklalapį. Jame bus surašyta visa reikiama informacija, o Build'ai sudaromi pagal "Platinum" ir aukštesnių divizijų žaidėjų "Ranked" duomenis. Taip pat ten yra ir kokia tvarka reikėtų pasiimti Skill'us, kokius "Rune Page" susidėti, "Masteries" ir pan.

Tačiau reikia nepamiršti vieno svarbaus dalyko, tie Build'ai yra dažniausiai sudaromi priklausomai nuo žaidėjų žaidimo stiliaus. Todėl, jeigu tu nemėgsti žaisti agresyviai ir nusiperki pagal Build'ą visus "Offensive" Item'us, tai tada tikriausiai tu pralaiminėsi, nes negalėsi išnaudoti nei tų daiktų, nei runų ir pan.

Visgi svarbiausia yra perprasti patį žaidimą, suprasti kam skirtas Magic Penetration, Lethality, Magic Resistance, Armor Resistance, taip pat kokie Objective'ai yra svarbiausi Turret'ai, Drake'ai, Baron'ai, Herald'ai, Nexus'ai, Inhibitor'iai ir pan. Tačiau be tvarkingo Build'o iš tavęs nebus beveik naudos, nes LoL'e kiek kitaip nei tarkim HOTS (Heroes of the Storm), tavo galią didina pagrinde tik daiktai, kai HOTS'e tai daro talentai, kurių savaime aišku nereikia pirkti, tereikia išsirinkti pagal žaidimo stilių vieną iš kelių variantų.

P.S. Gali parašyti man per LoL'ą vardas toks pat kaip ir čia forume (turiu account'us ir EAST ir WEST serveriuose).
NevT
Pradedantysis
Parašė žinučių: 189
Reitingas:3
Skaityti  komentaras  17.08.11 13:54, 2 žinutė iš 3 
Cituoti
FanTaz
ech tos merginos  plačiai šypsosi

na pirma kaip ir sake perki recomend itemus

antra paziurek kokius gidus, streamus ,koky online mach cia aisku priklauso ant kiek moki svetima kalva, bet is esmes reike pirkti itemus po biski , pagal hero tipo ir ir t.t.

mano patarimas pagrindinis butu toks
surask main heroju, pvz koke ashe ar kazkas tokio, pasiziurek rekomenduojema setupa ar kazka tokio, ir losk tik su ja ir perkant tik tuos pacius itemus kol ismoksi losti, belosent pastebeti ka naudoja kiti, ka jie daro ir t.t.

isvis lol naujokams net nesiulyciau, kaip ir sake koks heroes or the storm geresnis , nes ten sudetingumas padarytas ne zaidimo systemose o zaidimo mechanikose
FanTaz
Paparacis
Parašė žinučių: 8763
Reitingas:-3
 komentaras  17.08.12 16:21, 3 žinutė iš 3 
Cituoti
Appci
Viskas gerai su tuo LoL'u yra. Visi pradejo lakstydami ir nesuprasdami kas daros.
Tampi maistu tikriausiai ne del item'u, o del to, kad nelabai zinai kada esi blogoj padety ir tave galima lengvai uzmust. Sito ismokstama tik zaidziant. Ir nesvarbu ar LoL'a ar koki FPS zaidi. Naujokus lengva atskirt nes kaip antys be jokios priedangos laksto.

Patart galima skaityt pvz wikipedijoi ka kiek vienas is stats daro (ad, armor, ap ir t.t.). Cia net nepatart, soz, bet sito tiesiog reikia.
Po to reiku su visais champ'ais ir item'ais susipazint. Galima vel skaityt, arba tiesog zaist ir po truputi ismokt.

Ps. feedinant pirmoj vietoj reikia i zaidimo stiliu o ne i itemus ziuret. Kad ir kokius itemus turetum visad gali mirt. Neretai buna kad zmones pradeda zaidima budami 5/0, o baigia 6/11, vien del to, kad vidury zaidimo pameta galva ir pradeda nesamones daryt.
Appci
Senbuvis
Parašė žinučių: 421
Reitingas:1
Atsakymai:   1-3   
Atsakyti
Kitos temos