2018 birželio 24, sekmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113129
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2014 gegužės 11 d.
Naujienos
„Oculus VR“ planuoja užkariauti žaidėjus!
2014-05-11, parašė seklas, aplankė 2495

Jeigu esate japonų anime žiūrovas arba mangos skaitovas, tikriausiai net nereikia pasakoti apie ką yra istorija „Sword Art: Online". Tačiau, jeigu neesate su tuo susidūręs, trumpai sakant, istorija apie tai, kaip paprasti mirtingieji, žaidžiantys visiškai nekaltą MMO žaidimą, tampą kūrėjo įkaitais, uždaryti žaidime, nuo kurio atsijungti galima tik nugalėjus visus 100 bosų, kitu atveju - mirtis abiejuose pasauliuose.

Taigi „Oculus VR" komanda siekia to paties - žaidėjus įkalinti MMO pasaulyje. Žinoma, juokas juokais, tačiau esmė tame, jog kompanija užnugaryje turinti tokią gigantę, kaip „Facebook", siekia sukurti naują MMO žaidimą, kuris sujungtų 1 milijardą žaidėjų (kitaip sakant, praktiškai visus „Facebook" vartotojus) į virtualų pasaulį, naudojant „Oculus" virtualios realybės akinius. Skamba išties kietai, tiesa?

Šią naujieną paskelbė Oculus generalinis direktorius Brendan Iribe interviu metu su „Tech Crunch".  Paklaustas apie tai, ką kompanija bando sukurti, panaudojant jų kuriamus virtualios realybės akinius, jis atsakė: „Tai bus didžiausias MMO žaidimas, kuris kadanors buvo sukurtas. Tai bus MMO kuris milijardus žmonių nukels į virtualų pasaulį". Pareiškimas tvirtas, bei šiek tiek optimistiškas, žinant, jog „Facebook" mėnesinis aktyvumas siekia 1.23 milijardų vartotojų ir tai yra apie 14% visos žemės populiacijos. Tai taip pat reikštų, jog pačių akinių turėtų būti parduota tiek vienetų, kiek ir bus žaidėjų, kas reikštų, jog „Oculus" produktas taptų daugiausia vienetų pardavusia žaidimų platforma, nuo 1982-ųjų.

Žinoma, kompanija nekalba apie tai, jog žaidimas būtų skirtas konsolei ar asmeniniams kompiuteriams. Tai būtų jų pačių kurtas produktas, konsolė - žaidimas viename. Visgi neatrodo, jog tai galėtų įvykti netolimoje ateityje, kai netgi jų prototipinis „Oculus Rift" nėra pilnai užbaigtas, prie kurio dar reikia nemažai padirbėti, tačiau ar pasiryžtumėte žaisti tokį žaidimą, jeigu tai būtų įmanoma jau dabar? 

techcrunch.com, theguardian.com, games.lt
[Viso balsavo:6, Reitingas: 4]Komentarai: 1-6   
sopuku, parašė 2014-05-11 10:55
Reitingas:2
sopuku
sekmes jiems. as kazkodel galvoju kad cia eilinis *****izmas ir feilas zmonijos raidos istorijoje. dar vienas zingsnis smegenu atrofavimosi link.
Cituoti
Vyaeon, parašė 2014-05-11 11:00
Reitingas:2
Vyaeon
O tai kaip bus? zaidime mirsi, tai reiskias ir realiam gyvenime?  juokiasi
Cituoti
nijunis, parašė 2014-05-11 11:03
Reitingas:0
nijunis
Kuo toliau, tuo labiau noriu Oculus (ar kažko panašaus), tik įdomu ar galimės jais naudotis žmonėms su akiniais.
Cituoti
cryska, parašė 2014-05-11 11:13
Reitingas:1
cryska
virtuali realybe turi milziniska potenciala net baisu pagalvoti kiek butu galima nuvekti  šypsosi
Cituoti
AnonimaZ, parašė 2014-05-11 11:41
Reitingas:0
AnonimaZ
 Aukštyn Aha, tikrai baisu pagalvot...  plačiai šypsosi FaceBook sukis bus toks- "Jus vis dar masturbuojates patys? Leiskit mums, tai padayti uz jus!"
https://www.youtube.com/watch?v=nLXVinyXjgA
Cituoti
ViolentAndFunky, parašė 2014-05-11 11:46
Reitingas:0
ViolentAndFunky
nijunis rašė:
Kuo toliau, tuo labiau noriu Oculus (ar kažko panašaus), tik įdomu ar galimės jais naudotis žmonėms su akiniais.


Parasyk i youtube.com Markiplier Oculus Rift, jam akiniai netrukdo  šypsosi
Cituoti
Komentarai: 1-6   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: