2018 balandžio 22, sekmadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113108
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2015 liepos 27 d.
Naujienos
Gandas: „Half-Life 3“ išleidimą sutrukdė „Mass Effect 3“ žaidėjų reakcija
2015-07-27, parašė Mek, aplankė 4925
Apie žaidimą: Half-Life 2

„The Know“ Youtube kanalas paskelbė, kad iš vieno anonimu panorėjusio „Valve“ darbuotojo jiems pavyko sužinoti šiek tiek informacijos apie „Half Life 3“, o svarbiausia, kodėl šis žaidimas taip vis dar ir neišeina. Anot šio jų informacijos šaltinio, žaidimo neišleidimo priežastis yra gana paprasta - „Valve“ bijo, kad žaidimo išleidimas gali sulaukti neigiamos žaidėjų reakcijos, kuri gali turėti tiesioginių pasekmių kitiems jų projektams.

„The Know“ teigia, kad „Half Life 3“ kuriamas jau seniai. 2009-ais prie šio žaidimo kūrimo rimtai dirbo apie 100 žmonių, tačiau vėliau apie 2012-us metus komanda buvo labai drastiškai sumažinta. Dabar prie žaidimo kūrimo dirba tik apie 10 žmonių, kurių darbas turbūt labiau primena ne žaidimo kūrimą, o kažkokius eksperimentus. Kodėl „Valve“ taip staigiai persigalvojo? Anot „The Know“ šaltinio tam turėjo įtakos „The Mass Effect 3“ žaidėjų reakcija, kurie buvo nepatenkinti žaidimo pabaiga. Atrodo „Valve“ vadovybę tai išgąsdino ir nusprendė permesti visus tuo metu prie to projekto dirbusius žmones prie kitų kompanijos vykdomų projektų. „The Know“ teigia, kad jei visgi tiesa, ši baimė yra pagrįsta, nes toks blackslash'as kaip „The Mass Effect 3“ gali būti žalingesnis ne tiek pačiam „Half-Life“ serijai, bet būtent kitiems „Valve“ produktams, o ypač „Steam“, kuris sugeneruoja didžiausią dalį kompanijos pajamų. Pajamų augimas yra labai dominanti kompanijos akcininkus sritis, todėl suprantama, kad niekas iš kompanijos vadovybės netrykšta noru gadinti savo nervus aiškinantis apie galimus nuostolius su akcininkais ir sprendžiant kitas galimai susidarius problemas. 

Sekantis puslapis»  ...
[Viso balsavo:8, Reitingas: 2]Komentarai: 1-9   
LiaM_Alternative, parašė 2015-07-27 16:50
Reitingas:6
LiaM_Alternative
Prieš 5min žiūrėjau šį video, kurį atsitiktinai radau. O šiaip spėju arba valve nebuvo nieko suplanavusi šio žaidimo istorijai pratęsti, arba bijo viską sušikti ir sugadinti visą seriją. Gal jų godus mastymas nori, kad half-life išliktų legenda. Šiaip manau, kad jis niekada nebūs išleistas, nes tiesiog išmirs balso aktoriai. Paskutiniu metu visiškai apleidau Valve ir steam. Nes kažkada tai buvo pavyzdinė kompanija, bet nuo šlovės visi durnėja, tuo pačiu ir jie. Matosi DRM spaudimas žaidimuose ir kvaili sprendimai, kurie vis dažnėja.
Cituoti
Skaityti
MyLandas, parašė 2015-07-27 17:25
Reitingas:-8
MyLandas
Geriau jau Half Life nei kazkokia pieva Mass Effect 3 pfff tegul uzsi***a tie mass effect fanai.
Cituoti
gor, parašė 2015-07-27 17:30
Reitingas:3
gor
Cia naujiena biski pasenus nes yra sitas  šypsosi
http://www.dsogaming.com/news/valves-marc-laid...
Cituoti
rokis13, parašė 2015-07-27 21:28
Reitingas:0
rokis13
Bullshit. Vienas Valve vyriausiųjų dizainerių yra pasakęs, kad baimė Valve darbuotojams niekada netrudkė, ir dėl jos jie niekada nėra keitę savo planų. Be to yra gana plačiai žinoma, kad Valve savo darbuotojams duoda neįtikėtiną kiekį laisvės. Kiekvienas darbuotojas pats pasirenka, ties kokiu projektu jisn dirbs, ir bet kada gali apsigalvot. gaila, kad nepamenu, per kieno interviu tai buvo pasakyta.

Na ir galiausiai, galuiu beveik garantuot, kad HL3 nebuvo atidėtas dėl tokio menkniekio dėl labai paprastos priežasties - žaidimas net nebvuo planuotas išleisti anksčiau. Valve siekia ne pinigų, o inovacijų. HL buvo revoliucija grafikoj ir fps story telling žanre, HL2 buvo revoliucija grafikoj ir fizikos variklyje, trečioji dalis negali eatsilikti nuo šios tendencijos. Jau seniai buvo aišku, kad be naujos kartos konsolių HL3 tikrai nebsu paskelbtas, bet dabar nesunku suprasti, kad vien konsolių neužteks. Valve nori revoliucijos, kurios flagmanas būtų Half life 3, o ta revoliucija yra virtual reality. Pasirodžius Valve VR įrenginiui tuoj bus paskelbta ir apie FL3. Bent jau aš taip manau  šypsosi
Cituoti
Skaityti
procc1, parašė 2015-07-27 21:38
Reitingas:-5
procc1
Bijo to kad nesugebes nei per nago juodima sukurti to ka sukure mass effect?
Cituoti
BumtIrkluPerGalva, parašė 2015-07-28 09:53
Reitingas:2
BumtIrkluPerGalva
Bullshit....valve dabar puikiai melzia dota ir cs taip,kad jiems niekur skubet
Cituoti
-ToXic, parašė 2015-07-28 09:54
Reitingas:0
-ToXic
Man tai atrodo, kad jie neišleidžia to žaidimo dėl paprasčiausio marketingo. Maitina ta valve tas steam taip, kad net ir žaidimų jiems kurt nebereiktu, kad išsilaikytu. O tu projektu ir šiaip užtenka. Tai jie su tuo HF3 reklama sau darosi ir tiek pigia. Išleis kažkada vėl episodais kokiais. Ir iš to dar 5 metus pratems. Jauniems vadybininkams reiktu mokytis iš Valve sprendimų. Tikrai jie žmonės išmano savo darbą.
Cituoti
turbinis__darzas, parašė 2015-07-28 12:41
Reitingas:0
turbinis__darzas
-ToXic rašė:
Man tai atrodo, kad jie neišleidžia to žaidimo dėl paprasčiausio marketingo. Maitina ta valve tas steam taip, kad net ir žaidimų jiems kurt nebereiktu, kad išsilaikytu. O tu projektu ir šiaip užtenka. Tai jie su tuo HF3 reklama sau darosi ir tiek pigia. Išleis kažkada vėl episodais kokiais. Ir iš to dar 5 metus pratems. Jauniems vadybininkams reiktu mokytis iš Valve sprendimų. Tikrai jie žmonės išmano savo darbą.


Per kuria cia vieta marketingas ir reklama? Tiesiog milziniskas hype ir tiek.
Cituoti
-ToXic, parašė 2015-07-28 13:17
Reitingas:0
-ToXic
Reklama slypi anonimuose. O visa kita reklama padaro tokie puslapiai kaip games.lt ir žymiai didesni projektai. O viskas kainuoja nulio skylute. Šita visi jau senai daro, bet dar nei vienas tiek metu nesugebėjo to ištempt ir dar tokiu mastu išlaikyt susidomėjimo pasauliniu mastu ant vieno vardo.
Cituoti
Komentarai: 1-9   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: