2018 gegužės 21, pirmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113117
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2016 sausio 30 d.
Naujienos
„EA“ E3 2016 parodą iškeis į pačių surengtą „EA Play“ renginį
2016-01-30, parašė Tagio, aplankė 1334

Kompanija „Electronic Arts“ šiemet nusprendė žengti drąsų žingsnį. Ilgus metu leidėjas buvo vienas iš didžiausių traukos objektų kasmetinėje „Electronic Entertainment Expo“ parodoje. Tačiau šiemet „EA“ šią parodą aplenks tam, kad surengtų savo renginį – „EA Play“.

„EA Play“ įvyks prieš pat „E3 2016“ parodą. „Electronic Arts“ renginys numatytas šių metų birželio 12-14 dienomis Los Andžele ir taip pat birželio 12 dieną Londone (E3 2016 vyks – birželio 14-16 dienomis). Beje, tą pačią birželio 12-ąją visas pasaulis tiesiogiai internetu galės stebėti spaudos konferenciją, kurioje bus pristatomi didžiausi artimiausiu metu kuriami žaidimai.

„Electronic Arts“ atstovai nekomentavo, kodėl buvo priimtas sprendimas atsiskirti nuo E3 parodos. Tačiau tikėtina, kad tam įtakos turėjo praėjusiais metais po įvykusios parodos kompanijai pažerta kritika. Birželį galėsime įsitikinti ar toks žingsnis buvo teisingas.

Ką galima tikėtis pamatyti „EA Play“ renginio metu? Na, kaip jau žinome, iki 2017 metų kovo pabaigos kompanija išleis „Mass Effect: Andromeda“, naują „Battlefield“ serijos dalį ir „Titanfall 2“. Tad galima tikėtis, kad šiems žaidimams bus skirta dėmesio.

Taip pat apetitą žadina ir kitas neseniai (dar iki „EA Play“ atskleidimo) pasirodęs gandas. Po „Star Wars: Battlefront“ sėkmės jau vasaros pradžioje gali būti anonsuotas naujas šioje visatoje vyktanstis žaidimas. Ir tai gali būti „Star Wars: Republic Commando“ tęsinys „Star Wars: Imperial Commando“.

„Reddit“ pasirodę gandai teigia, kad „Imperial Commando“ bus išleistas kitų metų rudenį. Kūrėjai didžiausią dėmesį skiria siužetinei kampanijai, kuri gali trukti apie dvi dešimtis valandų. Žinomą šią informaciją kol kas reikia vertinti skeptiškai, tačiau kartu verta prisiminti, kad „Republic Commando“ yra vienas geriausiai vertinamų „Star Wars“ žaidimų, o „Bioware“ ir „Visceral Games“ kuria dar neatskleistus šios serijos žaidimus.

EA; Reddit; Games.lt
[Viso balsavo:5, Reitingas: 5]Komentarai: 1-2   
Meshqis, parašė 2016-01-30 14:23
Reitingas:1
Meshqis
Padalintų nemokamo plovo, tai gal ir užsukčiau. Kitu atveju- neverta.
Cituoti
Špyžius, parašė 2016-01-30 17:30
Reitingas:2
Špyžius
O man patikdavo, kai visi vienoje vietoje būdavo. Jau kai R* išėjo jau buvo didelė tuštuma, dabar gal taip nebus dėl šio renginio, kuris iš esmės ir bus EA E3 renginys, tik vadinsis kitaip, tačiau vis tiek tokia tendencija man nepatinka. E3 yra didžiausias metų įvykis, labai jo laukiu jau kelias vasaras ir nenorėčiau, kad ši paroda išsikvėptu.
Cituoti
Komentarai: 1-2   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: