2018 balandžio 27, penktadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113110
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 sausio 3 d.
Naujienos
Leagoo M8 - didžiulį ekraną turintis telefonas už 68 eurus
2017-01-03, parašė Ndx, aplankė 2186

Tiems kas telefonu renka daug teksto (pavyzdžiui dažnai susirašinėja) ar mėgsta naršyti internete, nėra būtinas brangus galingiausius procesorius turintis telefonas. Tačiau jeigu mėgstate atlikti ankščiau išvardintas užduotis, didesnis ekranas tikrai tampa svarbiu privalumu.

Būtent tokiems atvejams ir yra sukurtas Leagoo M8. Jis turi didelį 5,7 colio HD rezoliucijos ekraną, ir tai yra pats pigiausias tokio dydžio telefonas. Didelį telefoną sudaužyti yra labai nesunku, tačiau jį nuo nenumatytų problemų saugo sustiprintas Corning Gorilla stiklas.Telefono širdies - keturių branduolių Mediatek MTK6580 procesoriaus, dirbančio 1,3GHz dažniu nerekomenduočiau sudėtingų žaidimų mėgėjams, tačiau tokio procesoriaus pilnai pakaks kasdieninėms užduotims, tokioms kaip naršymas internete. Paprastai naršymo biudžetiniame telefone galimybes riboja 1GB dydžio operatyvioji atmintis, tačiau čia esančių 2GB bus visiškai gana.

Dar vienas nebūdingas dalykas ekonominės klasės telefonams yra pirštų antspaudų skaitytuvas. Taip pat Leagoo M8 sukasi Android 6.0 operacinė sistema, jame galima naudoti dvi SIM korteles. Galinė kamera fiksuoja 13 megapikselių vaizdą, o priekinės raiška siekia 8 megapikselius.

Ir smagiausia, jog šį dičkį galima įsigyti už mažiau nei 68 eurus. Galimos titano pilkos ir šampaninės spalvos modifikacijos. Taigi dėka tokios kainos, tai yra vienas geriausių pasirinkimų tiems, kam reikia didelį ekraną turinčio telefono kuo žemesne kaina.
[Viso balsavo:3, Reitingas: 3]Komentarai: 1-1   
Meshqis, parašė 2017-01-03 12:33
Reitingas:2
Meshqis
čia apie telefono ekrano dydžius -> https://i.imgur.com/5pV4Eym.jpg
Cituoti
Komentarai: 1-1   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: