2018 gegužės 21, pirmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113117
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 sausio 6 d.
Naujienos
„Sega“ užregistravo tris naujas „Shenmue“ internetines svetaines
2017-01-06, parašė Agnyz, aplankė 1346

„Sega“ pernai užregistravo tris naujas „Shenmue“ internetines svetaines, sufleruojančias apie galimus serijos žaidimų atnaujinimus ir perleidimus, praneša „TSSZ News“.

Kompanija 2016 m. užregistravo tris naujus internetinius adresus, ir visi jie susiję su „Shenmue“: „shenmuehd.com“, „shenmueremastered.com“ ir „shemnuegame.com“. Pastaroji svetainė įregistruota neteisingu vardu, nes teisingas internetinis adresas – „shenmuegame.com“ – nuo 2015-ųjų priklauso kompanijai „GoDaddy“.2016 m. gegužę „Sega“ atstovas užsiminė, jog kompanija svarsto galimybę perleisti pirmąsias dvi „Shenmue“ dalis, 1999 ir 2001 m. debiutavusias „Dreamcast“ konsolėje, kitoms platformoms.  Tą patį rugsėjį teigė ir kompanijos Europos padalinio vadovas Jurgen Post, tačiau paneigė, jog vyksta aktyvūs kūrimo darbai.

„Tikrai yra noras [grįžti prie mūsų klasikinių žaidimų, - MCV]. Net internete žmonės nuolatos kalba apie produktus, kurių jie norėtų sugrįžtant, ir „Shenmue“ 1 bei 2 tikriausiai yra dažniausiai minimi pavadinimai. Mes svarstome tokią galimybę. Tai sena, mylima intelektinė nuosavybė, ir net tik vartotojų, bet mūsų pačių, „Sega“. Turime žmonių, sakančių, kad jeigu mes vėl galėtume daryti „Shenmue“ 1 ir 2, tai turėtume tai daryti.

Problema ta, kad tai didelis žaidimas. Daugelio metų senumo projektas [„Shenmue“ debiutavo prieš 17 metų, - Games.lt]. Jeigu jau tai darytume, tai norėtume fantastiško perkėlimo į dabartines platformas. Tuose žaidimuose daug seniai pasibaigusių licencijų, dėl kurių mums reikės persiderėti. Mes į tai gilinamės. Dar neuždegėme tam žalios šviesos, bet skiriame tam visą dėmesį“, - „MCV“ sakė „Sega Europe“ vadovas.

Būtent „Sega Europe“ padalinys ir užregistravo visas tris naujas svetaines.

Šiuo metu oficialiai ruošiama trečioji „Shemume“ serijos dalis. „Unreal Engine 4“ varikliu kuriamas žaidimas turėtų pasirodyti šiemet. Jį ketinama išleisti kompiuteriams ir „PlayStation 4“ konsolėms. „Shenmue III“ kūrimas finansuotas sutelktinio finansavimo būdu. Jam iki 2016 m. gruodžio 27 d. 73 469 asmenų paaukojo 6 685 971 JAV dolerį. Prie projekto be studijos „Ys Net“ taip pat prisideda kompanijos „Sony“ ir „Shibuya Productions“. „Sega“ oficialiai suteikė licenciją naudotis jai priklausančia intelektine nuosavybe.

Games.lt

[Viso balsavo:1, Reitingas: 1]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: