2018 balandžio 26, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 4   Registruotų vartotojų: 113110
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 vasario 5 d.
Naujienos
Geriausia pelė, kurios nerekomenduočiau | „Logitech G403 Prodigy Wireless“
2017-02-05, parašė Agnyz, aplankė 3443

„Logitech G403 Prodigy Wireless“ naudoja tokį patį optinį sensorių, jungiklius, belaidžio ryšio modulį, ličio polimerų bateriją ir net jos įkrovimo kabelį kaip 179 € vertės „Logitech G900 Chaos Spectrum“, tačiau už 119 € vietoje mechaninių pagrindinių klavišų ir keičiamų šoninių mygtukų, šoninę ir hiperslinktį atliekančio optinio ratuko bei abirankės ergonomikos siūlo tik papildomu šviesos diodu apšviestą mechaninį ratuką, išimamą svarelį, guma padengtus kraštus ir vos du papildomus mygtukus – tą patį, ką ir lengvesnė laidinė versija, kainuojanti 69,99 € ir konkuruojanti su 79,99 € įkainota abiranke „Logitech G Pro“, kurios esminiai komponentai iš esmės vienodi kaip ir abiejų „Logitech G403“ versijų, bet kuriai dėl mažesnio dydžio ir svorio teikia pirmenybę kai kurie žaidėjai, įskaitant ir profesionalus, su kuriais, pasak „Logitech“, glaudžiai bendradarbiauta ją projektuojant.

Šiuo, bene ilgiausiu mano kada nors parašytu sakiniu, būtų ir galima užbaigti „Logitech G403“ apžvalgą konstatuojant, jog renkantis tarp „Logitech G403 Prodigy“ ir „Logitech G Pro“ – dviejų objektyvių trūkumų neturinčių pelių – asmeninį pasirinkimą turėtų lemti tik plaštakos dydis, o ieškant belaidžio modelio geriau praleisti „Logitech G403 Prodigy Wireless“ ir pereiti tiesiai prie „Logitech G900 Chaos Spectrum“.Nesvarstyti apie atsinaujinimą turėtų tik „Logitech G502 Proteus Core“ savininkai. Ši pelė buvo dar 2014-aisiais pristatė naujos kartos optinį sensorių iš „PixArt“, kuriuo taip didžiuojasi dabartinės geriausios „Logitech“ pelės. Panašios nuomonės apie ją, matyt, buvo ir patys „Logitech“ inžinieriai, nes būtent nuo jos, o ne nuo buvusios flagmanės „Logitech G700S“, pradėjo lipdyti „Logitech G900 Chaos Spectrum“. Pernai atnaujinant ją į „G502 Proteus Spectrum“ tereikėjo pakeisti apšvietimo sistemą ir vuolia – „Logitech“ vėl turėjo vieną geriausių pelių rinkoje už 89,99 €.

Jei „Logitech G900 Chaos Spectrum“ pasirodymas ką ir pakeitė, tai tik balansą belaidžių žaidimų pelių rinkoje, kurį šį persvėrė savo naudai ne tiek modernia pagrindinių klavišų konstrukcija ar papildomų mygtukų perdėliojimu, kiek pažangiausiomis belaidžio ryšio technologijomis. „Logitech G Pro“ buvo tai, ko laukė visi žaidėjai, kuriems, galbūt, 89,99 ar 179,99 € neatrodė daug, tačiau per daug už įvairias ne visiems žaidimams vienodai pravarčias technines inovacijas.

Todėl kai pasirodė „Logitech G403 Prodigy“, pasiūliusi daugiau už pigiau, ji akimoju tapo nauja ambicijų ir dideles plaštakas turinčių žaidėjų favorite. Ji tuo pačiu pradėjo naująją į pradedančiuosius žaidėjus orientuotą „Prodigy“ produktų liniją, kurią šiuo metu taip pat sudaro ausinės ir klaviatūros. Į ją tikrai visai neblogai įsipaišo sausį pasirodžiusi 39,99 € vertės „Logitech G203 Prodigy“, ko nepasakyčiau apie triženklę sumą kainuojančią „Logitech G403 Prodigy Wireless“, kuri, skirtingai negu laidinė sesuo ir „Logitech G Pro“, aukščiausios klasės modelio apibrėžimą atitinka ne tik specifikacijomis, bet ir kaina.Tikėtis, kad ji atpigs, neskaitant pavienių mažmenininkų akcijų, neverta, nes, pavyzdžiui, maniškė „Logitech G602“ kaip kainavo 79,99 €, taip tebekainuoja… 89,99 €! Taip, net pabrango. Žodžiu, jeigu užsimanysite „Logitech G403 Prodigy Wireless“, turėsite įsigyti ją tokią, kokia ji yra. O ji, kaip žaidimų pelė, techniškai yra stulbinantis neoklasikinio dizaino pavyzdys, kurį drąsiai statyčiau šalia tokių nepriekaištingų modelių kaip „Castor“ iš „Mionix“.

[Viso balsavo:4, Reitingas: 4]
Ankstesnis puslapisKomentarai: 1-2   
Justaaz, parašė 2017-02-06 14:49
Reitingas:0
Justaaz
Puiki apzvalga! Pats turiu razer maba te.. Apgailetina pele. Galvoju isigyti kazka naujo. Domina apvalzgoje minetoji G900, SS sensei arba kazkas panasaus. Du esminiai dalykai, beviele ir kuo tylesne, privalumas butu energija palaikoma akumuliatoriumi, ne baterijomis. Gal kas ka patarsit, parekomenduosit?
Cituoti
Ndx, parašė 2017-02-20 20:16
Reitingas:0
Ndx
Justaaz rašė:
Puiki apzvalga! Pats turiu razer maba te.. Apgailetina pele. Galvoju isigyti kazka naujo. Domina apvalzgoje minetoji G900, SS sensei arba kazkas panasaus. Du esminiai dalykai, beviele ir kuo tylesne, privalumas butu energija palaikoma akumuliatoriumi, ne baterijomis. Gal kas ka patarsit, parekomenduosit?


Tylesne belaide pele? Hm, pirmas dalykas soves i galva https://www.games.lt/g/news.full/29042 . Tiesa ju jau nebegamina ir ji ne gaming'o daiktas. Siaip pasirinkimas kaip ir aiskus: jei patinka klasikinis dizainas Sensei Wireless, jei nori kosmoso Razer Ouroboros. Tarpinis varinatas tarp ju yra si G900 ir Roccat Leadr, kurios mygtukai man asmeniskai keistai isdestyti. Visos peles labai skirtingu formu, tad rinktis reikia pagal asmeninius pomegius
Cituoti
Komentarai: 1-2   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: