2018 gegužės 21, pirmadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113117
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 kovo 17 d.
Naujienos
Sound is black | MIONIX NASH 20 apžvalga
2017-03-17, parašė Sekretore, aplankė 2142

Kiekvieno žmogaus gyvenime ateina toks etapas, kai tenka keisti ausines. Priežastys gali būti įvairios – gedimas, atgyvena, nusibodęs dizainas, sunykęs ergonomiškumas, noras atsinaujinti. Mano Corsair Vengeance 1500 ausinės (RIP 2014-2017) iškeliavo anapilin kai ant jų atsisėdau. Turbūt tai ženklas, jog metas keisti ne tik ausines, bet ir mitybos įpročius.

Dabar verčiu naują gyvenimo lapą, kurį pradedu su MIONIX NASH 20. Paėmus šias ausines į rankas, jos pasirodė ganėtinai tvirtos, tačiau sėsti ant jų nerizikavau.

Lankelis

Bet pradėkime nuo pakuotės. Ji solidi, juoda, padabinta ausinių nuotrauka. Kad ausines išlaisvinti iš pakuotės gniaužtų - ilgai vagti nereikia, nes išėmimas patogus ir lengvas. Mionix ausinių komplektacija gana kukli (kaip ir turėtų būti). Į ją įeina greitas pradedančiojo gido lapelis kartu su garantinio aptarnavimo informacija bei pačios ausinės.

sudėtis

Su dizainu nepersistengta, jis kuklus, klasikinis, juodas - kaip ir mano siela. Ausinių juodumą gamintojai pagrindžia šūkiu “Sound is black”. Ant išorinės kaušelių pusės matosi kuklus MIONIX prekinis ženklas. Pačioje pradžioje maniau kad tai bus garsą reguliuojantys mygtukai, bet klydau. Išorinė lankelio pusė padabinta ryškiu ausinių modelio pavadinimu. Ausinių korpusas yra plastikinis, švelnus, matinis.

Kaušelis

Šios ausinės pasižymi ne tik dizaino paprastumu, bet ir patogumu. Vidinė lankelio pusė bei ausinių pagalvėlės labai minkštos bei aptrauktos dirbtine oda. Užsidėjus ant galvos jaučiamas didelis komfortas, nes pagalvėlės prisitaiko prie ausų formos, o lankelis prie galvos. Teko porą kartų net užmigti su ausinėmis ir nepatogumų jos visai nekėlė. Žinoma, miegoti atsigulus ant kurio nors šono nebūtų patogu, tačiau lyginant su kitomis ausinėmis – nesijaučia to griozdiškumo, o paminkštinimai ypatingai draugiški galvai. Todėl ausinės itin tinka ilgas valandas lošti mėgstantiems geimeriams, nes nekelia jokio diskomforto. Laido ilgis yra 2 metrai, todėl galima toli nuo kompiuterio esančius daiktus pasiekti nenusiimant ausinių nuo galvos.

Pagalvėlė

[Viso balsavo:5, Reitingas: 3]
Ankstesnis puslapisKomentarai: 1-5   
cFos, parašė 2017-03-18 09:31
Reitingas:0
cFos
ŽIŪRĖK, KUR SĖDIES.  plačiai šypsosi
Cituoti
Sekretore, parašė 2017-03-18 10:08
Reitingas:0
Sekretore
cFos rašė:
ŽIŪRĖK, KUR SĖDIES.  plačiai šypsosi


Dabar jau žiūriu  plačiai šypsosi
Cituoti
Ozerux, parašė 2017-03-20 15:17
Reitingas:1
Ozerux
Aš nieko blogo neturiu galvoje ir tirkai nieko įžeisti nesiruošiu, bet ši frazė "(kaip man įprasta ant visko atsisėsti)" man asmeniškai nuskambėjo kudlotai  plačiai šypsosi
P.s. Geras straipsnis  šypsosi
Cituoti
Ozerux, parašė 2017-03-20 15:21
Reitingas:1
Ozerux
Ir dar:
Aš jau 10 metų esu Jūsų lojalus skaitytojas, tik pasyvus, ne per daug komentuoju, bet užeinukiekvieną dieną. Esate šanuoliai!
Cituoti
Sekretore, parašė 2017-03-21 11:15
Reitingas:0
Sekretore
Ozerux, smagu, kad per šitiek metų pasireiškei  laimingas Ačiū už atsiliepimą  šypsosi
Cituoti
Komentarai: 1-5   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: