2018 gegužės 21, pirmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113117
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 balandžio 6 d.
Naujienos
Corsair moka gaminti gerus SSD: Corsair Force LE 480 GB apžvalga
2017-04-06, parašė Ndx, aplankė 2206

Corsair yra numeris vienas renkantis kompiuterio maitinimo bloką, aušinimą skysčiu, mechaninę klaviatūrą, Gaming klasės RAM atmintis ir t.t. Apskritai tai yra vienas populiariausių prekinių ženklų visame kompiuterio geležies sektoriuje ir labai populiarus pasirinkimas tarp žaidėjų.

Beveik visi Corsair produktai yra savo sektoriaus lyderių sąrašuose. Labai keista, kad SSD diskai yra išimtis. Iš tikrųjų net nesuprantu kodėl. Corsair SSD diskai niekada nebuvo vertinami blogai. Nebent tik senieji, tie kurie turėjo problematiškus SandForce kontrolerius, tačiau Corsair buvo ne vienintelė su jais susimovusi kompanija.

Iš tikrųjų žmonės tiesiog neįprato pirkti Corsair SSD diskų. Išgirdus SSD vardą į galvą pirmiausiai šauna kiti gamintojai. Dėl to man jau seniai knieti išmėginti Corsair SSD diską ir pamatyti ar jis populiariausių produktų sąrašuose nefigūruoja pelnytai.Tam pasitelktas kiek daugiau nei 160 eurų kainuojantis Corsair Force LE serijos SSD diskas. Tai yra ekonominės klasės produktas, konkuruojantis pigesniųjų SSD rinkoje. Nepaisant to bandomas modelis gali pasigirti net 480 GB talpa, tad už jį bet kokiu atveju teks pakloti apvalią sumelę. Sutaupysite nebent jeigu rinksitės 120 GB ar 240 GB talpos modelius, o už 960 GB variantą teks pakloti dar didesnę sumelę.

Pradžia
Pakuotė ir komplektacija

Detalus žvilgsnis
Testai
Išvados
[Viso balsavo:4, Reitingas: 4]
Ankstesnis puslapisTik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: