2018 gegužės 22, antradienis.   Games.lt naršo: 3   Registruotų vartotojų: 113118
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 balandžio 10 d.
Naujienos
Kuo skiriasi uždaros ausinės nuo atvirų: nauja versija
2017-04-10, parašė Ndx, aplankė 1591

Atviros ausinės nuo uždarų skiriasi tuo, jog savo korpuse turi daug nedidelių skylučių. Jos leidžia atkuriamam garsui skambėti gražiau, sudarydamos įspūdį, kad garso šaltinis yra kažkur kambaryje o ne šalia mūsų. Deja tokios ausinės neapsaugo mūsų nuo aplinkos garsų, kartų neapsaugodamos aplinkinių nuo ausinių garso, taip pat dažniausiai šiek tiek prasčiau atkuria žemų dažnių garsą.

Kurios ausinės yra tinkamesnės, kiekvienas privalo nuspręsti pagal savo prioritetus. Uždaros ausinės rekomenduojamos tiems kam reikalinga gera izoliacija, pradedant klausantiems muzikos autobuse, baigiant profesionaliais DJ‘ais. Taip pat jos yra pats populiariausias pasirinkimas žaidėjų tarpe.Tačiau vienoje Lietuvos parduotuvėje prie Samson SR850 ausinių aprašymo radome įdomią, dar niekur negirdėtą teoriją, kad šios skylutės ausinių korpuse skirtos... „optimaliai ausų ventiliacijai“...
[Viso balsavo:3, Reitingas: 3]Komentarai: 1-3   
turbinis__darzas, parašė 2017-04-10 07:00
Reitingas:0
turbinis__darzas
Gerai, kad ne usu plačiai šypsosi O siaip nematau problemos sitame "optimaliai ausų ventiliacijai". Gi is tiesu atviro tipo ausinese ausys "kvepuoja" geriau ir ne taip kaista, nes kaip pats parasei "korpuse turi daug nedidelių skylučių"
Cituoti
DuelDogg, parašė 2017-04-11 14:08
Reitingas:0
DuelDogg
Games.lt ant tiek miręs, kad į naujienas kelia parduotuvių fail'us...
Cituoti
-ToXic, parašė 2017-04-13 08:24
Reitingas:2
-ToXic
O tu tiek neskoningas, kad vaikštai ir sakai kas akivaizdu. Ateina viskam laikas. Duok dieve tokios sėkmės kitiems žaidimų portalams kokia games.lt dar tais senais laikais turėjo. Pagarba šitam puslapiui. Tie kurie ankščiau rašydavo naujienas turbūt dabar jau ir vaikai mokyklas baige jų. Taip, kad biški pagarbos šitam puslapiui. Viena kultūriniu ikonų kompiuterinių naujienų pasaulyje Lietuvoje.
Cituoti
Komentarai: 1-3   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: