2018 gegužės 20, sekmadienis.   Games.lt naršo: 4   Registruotų vartotojų: 113117
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 balandžio 20 d.
Naujienos
„GameOn Live“ — simfoninis koncertas žaidimų fanams
2017-04-20, parašė Žebenkštis, aplankė 1482

Daugelis mūsų savo mėgiamus žaidimus prisimename dėl kvapą gniaužiančių vaizdų, epiškų istorijų ir nuotykiams foną sukuriančių garso takelių. Vaizdo žaidimų muzika, užgimusi dar 8 bitų eroje, padovanojo pasauliui aibę įsimintinų motyvų. Bėgant laikui ir augant techninėms galimybėms, žaidimus pasiekė nauja kūrėjų karta, kurie skaitmeniniams nuotykiams sukūrė daugybę nepamirštamų melodijų.
Muziką kompiuteriniams žaidimams yra sukūrę tiek maištingi talentai, tiek pasaulinę šlovę pelnę kompozitoriai. Vos paminėjus „Mario“ vardą turbūt daugelio galvoje suskamba teminė šio žaidimo muzikėlė, o „World of Warcraft“ žaidėjai galėtų lengvai paniūniuoti pagrindinę žaidimo temą. Nesuklysime sakydami, kad šaudyklių fanai tikrai atsimena didingą „Battlefield“ serijos kompoziciją, kurios pagrindiniai motyvai nekinta jau 15 metų. Tad „GameOn“ komanda nutarė pagerbti ir nudžiuginti visus muzikos gerbėjus, ir rengia pirmąjį Baltijos šalyse žaidimų muzikos koncertą „GameOn Live“.


Renginio lankytojai išvys dar neregėtą gyvo garso koncertą, o specialiai šiam pasirodymui bus išplėsta pagrindinė VDU kamerinio orkestro sudėtis. Išsiplėtęs iki simfoninės sudėties, orkestras sugros kūrinius iš kultu tapusių žaidimų. Pasak vieno iš šio renginio sumanytojų, Rido Bušmano, „GameOn Live“ taps duokle ištikimiausiems žaidimų gerbėjams.


„Po pernykščio renginio sulaukėme laiškų ir žinučių, kuriuose buvo prašoma kitokio tipo dovanų fano bilietą įsigijusiems dalyviams. Tad nusprendėme atsakyti į pageidavimus ir išskirtinai fanams paruošti įspūdingą valandos trukmės pasirodymą“, — apie idėjos atsiradimą pasakojo „GameOn 2017“ organizatorius.
Nors Lietuvoje tai bus pirmasis tokio tipo pasirodymas, kompiuterinių žaidimų muzika sulaukia vis daugiau dėmesio gyvo garso scenose. Štai „Video Games Live“ orkestras 2017 m. vasarį surengė savo 430-ąjį koncertą, o Londono filharmoninis orkestras išleido du žaidimų muzikos albumus.

Sklinda gandai, kad koncerto metu bus grojami kūriniai iš „Journey“, „Minecraft“, „League of Legends“ bei daugelio kitų Lietuvoje ypač mėgstamų žaidimų. „GameOn Live“ koncertas numatomas „GameOn 2017“ renginio metu, rugsėjo 16 d. vakare, parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

[Viso balsavo:3, Reitingas: 1]Komentarai: 1-3   
Cobb, parašė 2017-04-21 12:15
Reitingas:1
Cobb
Minecraft? League of Legends? lmfao. Atlikit dar tada Runescape muzika jeigu tai jums yra "geri" video žaidimų muzikos pavyzdžiai.
Cituoti
Gediminas, parašė 2017-04-22 13:48
Reitingas:2
Gediminas
Rimtai, Minecraft? League of Legends? Journey? C'mon.

Geriau atlikit Witcher 3, Skyrim, Assassin's Creed garso takelius.
Cituoti
Artojas, parašė 2017-04-22 14:32
Reitingas:1
Artojas
Bus pusantros valandos koncertas, vienam žaidimui viena daina. Visko bus.
Cituoti
Komentarai: 1-3   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: