2018 balandžio 22, sekmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113108
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 gegužės 11 d.
Naujienos
Samsung CFG70 apžvalga
2017-05-11, parašė Žebenkštis, aplankė 1976

Šiais laikais ypač populiaru susirinkti savo kompiuterį užuot pirkus jau paruošta naudojimui dėžę. Daugelis PC žaidėjų yra pamišę dėl įtin aukštos kokybės grafikų ir geriausios įmanomos žaidimų patirties, tačiau dauguma jų pamiršta, kad grafikų grožis dažnai priklauso ne tik nuo mūsų dėžės turinio ar vaizdo plokštės, tačiau ir nuo monitoriaus.  Dar daugiau, jūsų kompiuterio viduriai galingais galės vadintis vos porą metų, tačiau aukštos kokybės monitorius gali atitarnauti net du ar tris kartus ilgesnį laiką, tad rinktis ką pirksite reikėtų atsakingai.

Samsung prekės ženklas jau yra tapęs kokybiško monitoriaus sinonimu, tačiau tik visai neseniai kompanija šoko į specialiai žaidėjams sukurtų produktų traukinį ir pernai pristatė savo CFG70 modelį skirtą išskirtinai žaidėjams. 24 colių 1080p raiškos išlenktas monitorius už 350 eurų iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip apiplėšimas tačiau Samsung parengė kelis siurprizus, kurie atperka šią kainą.
Visų pirma norime pakalbėti apie tai, kas pirmiausia krenta į akis – monitoriaus dizainą. Iš pirmo žvilgsnio monitorius atrodo kiek nuobodokas. Lenktas ekranas jau nebe naujiena, o žaidėjai jau spėjo priprasti prie akis rėžiančių ir raudonomis šviesomis paturbintų ekrano rėmų, tad Samsung šioje vietoje nepersistengė. Vienspalvis juodas lenktas ekranas yra prilaikomas masyvaus apskrito pagrindo, kuris tiesiog didelis bet jokios papildomos funkcijos neatlieka. Kiti, žaidėjams nepritaikyti Samsung monitorių modeliai leidžia krauti savo telefonus padėjus ant šio pagrindo, tačiau CFG70 to nesiūlo, tad susidaro įspūdis, kad pagrindas tiesiog užima bereikalingą vietą.

Vis tik dizaineriai atsigriebė kitose vietose – monitorių prilaikanti kojelė turi dvi ypač judrias alkūnes, kas leidžia lengvai nustatyti norimą monitoriaus poziciją – aukštį, palinkimą į priekį ir atgal, pasisukimą į šoną ar net pavertimą šonu, kuris pravers mėgstantiems sekti savo Twitch chat‘ą. Vis tik verta paminėti, kad norint padidinti paslankumą, kiek nukentėjo monitoriaus stabilumas, tad netyčia paspyrus stalo koją monitorius nejaukiai sudrebės. Žinoma šis trūkumas minimalus ir jei netrankote stalo savo žaidimų sesijų metu didelio skirtumo pastebėti neturėtumėte.

Dar viena įdomi dizaino detalė – nedidelė led lemputė esanti ekrano apačioje. Ji skleidžia blausia baltai mėlyną švieselę ant pagrindo, o jos mirksėjimą galima užprogramuoti pagal kompiuterio garsus, tad žaidžiant žaidimus galėsite grožėtis papildomu šviesų šou ir už ekrano ribų.

[Viso balsavo:2, Reitingas: 2]
Ankstesnis puslapisKomentarai: 1-1   
gytis1232, parašė 2017-05-11 16:32
Reitingas:0
gytis1232
Kur ji galima butu nusipirkti lietuvoje? Visur ieskojau neradau. Beja geras monitorius tik galetu buti ir 1440p variantas.
Cituoti
Komentarai: 1-1   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: