2018 balandžio 26, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 4   Registruotų vartotojų: 113110
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 liepos 14 d.
Naujienos
Apyrankė, kuriai Tu rūpi: Xiaomi Amazfit Arc apžvalga
2017-07-14, parašė Sekretore, aplankė 1934

Ar yra jums buvę, jog staiga užsimanytumėte sužinoti kiek žingsnių nužingsniavote šiandien? O gal kartais knieti išsiaiškinti, kaip sparčiai krūtinėje baladojasi jūsų širdis? Atsakymus į šiuos klausimus galite rasti atitinkamų įrenginių dėka. Vienas jų – išmanioji apyrankė Xiaomi Amazfit Arc, kainuojanti vos 35 eurus!
 
Paskutiniu metu išmaniosios apyrankės bei laikrodžiai darosi vis populiaresni. Rimtai sportu užsiimantys perka daugiau funkcijų atliekančius įrenginius, o nesportiški, tačiau į savo gyvenimo ritmą labiau įsigilinti norintys asmenys apsiriboja tris – keturias funkcijas turinčiomis apyrankėmis.
Aš priklausau antrajai šių įvardintų žmonių tipų kategorijai, todėl Xiaomi atsiųsta apyrankė atliko visas man reikalingas funkcijas.
 
O kokias gi funkcijas atlieka Arc? Jų nėra daug, tačiau jos naudingos:
1. Matuoja širdies ritmą.
2. Skaičiuoja nueitus žingsnius.
3. Stebi miego kokybę.
4. Rodo laiką.
5. Praneša apie gautus sms, įeinančius skambučius, facebook bei kitų išmaniųjų programėlių notification’us.
6. Skaičiuoja sudegintas kalorijas.

Arc

Prieš detaliau aptariant šios apyrankės funkcijas, pakalbėkime apie jos išvaizdą, pradedant nuo įpakavimo: Xiaomi Amazfit Arc įpakuota mažoje juodoje/pilkoje dėžutėje, kuri atrodo paprastai, kaip ir kitos išmaniųjų apyrankių dėžutės. Jos komplektacija yra kukli, kaip ir pati apyrankė. Ją sudaro: įkroviklis, naudojimosi instrukcija bei pati apyrankė. Arc dizainas yra labai minimalistinis: juodas, stačiakampio formos OLED liečiamas ekranas, pilkas jo korpusas, bei juodas dirželis. Apyrankė savo išvaizda nelabai atkreipia kitų žmonių dėmesį. Būtent dėl neišsišokančio ir prie visko prisiderinančio dizaino, ji tinka tiek vyrams, tiek moterims, todėl didesnio spalvų pasirinkimo Xiaomi nesivargina pateikti. Nežinau, kaip jums, bet man gražu ir taip.

Apyrankė ant rankos beveik net nesijaučia, nes yra lengva. Dėl šios priežasties, nesunkiai galite pamiršti, jog ją dėvite ir įšokti su ja į ežerą ar vonią. Tačiau tai nėra problema, nes Arc yra atspari vandeniui ir jai nieko blogo neatsitiks!

Komplektacija
[Viso balsavo:2, Reitingas: 2]
Ankstesnis puslapisTik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: