2018 liepos 18, trečiadienis.   Games.lt naršo: 3   Registruotų vartotojų: 113134
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 rugpjūčio 4 d.
Naujienos
„GameOn“ metu vyks youtuberių konferencija
2017-08-04, parašė Žebenkštis, aplankė 1158


Šiuolaikinės technologijos vis sparčiau keičia mūsų pasaulį. Jos integruojasi į edukaciją, rinkodarą ir kitas sferas, įskaitant pramogas. Skaitmeninio turinio kūrėjai, pristatantys pramoginę informaciją naujajai kartai, pastaruoju metu gauna vis daugiau dėmesio iš verslo atstovų, visuomeninių organizacijų, o tai suteikia jiems galimybes dar labiau tobulinti savo kanalus ir formuoti jaunų žmonių pasaulėžiūrą.
Rugsėjo 16-17 dienomis vyksiantis žaidimų kultūros konventas „GameOn III“ šalia pagrindinės renginio konferencijos pristatys ir atskirą programą, skirtą susipažinti su Lietuvos „YouTube“ ir „Twitch“ bendruomene.Sužinosite apie edukacinius projektus


Daugelis gerai atsimena šiemet įgyvendintą „Minecraft Gigafactory“ projektą, tad  jį konferencijos metu kartu su youtuberiais ketina aptarti ir projekto iniciatorius Vladas Lašas. Diskusijoje bus pasakojama apie interneto bendruomenių svarbą ir jų galią tiek rinkodaroje, tiek jaunosios visuomenės švietime.


Vienas iš geriausiai Lietuvoje žinomų „YouTube“ turinio kūrėjų Darius Kniukšta teigia, kad video kūrėjams ir transliuotojams, ypač žaidėjams, neretai užklijuojama keistuolių etiketė. Pasak jo, daliai žmonių iki šiol nesuprantamas „YouTube“ fenomenas, tad konferencijos metu bus stengiamasi atskleisti šios socialinės erdvės subtilybes.


„Manęs ir mano kolegų daugelis vis klausinėja, kodėl mes nuolat filmuojame savo žaidimus, kokia viso to esmė ir panašiai. Džiaugiamės, kad „GameOn“ komanda šiemet mums suteikė progą visą tai paaiškinti ne tik pasakojant, tačiau ir demonstruojant gyvai,“ – kalbėjo Darius.


Be to, kartu su kolegomis D.Kniukšta įkūrė naujosios medijos projektų ir pramogų tinklą „Trys kubai“, o „GameOn“ metu pristatys kelis naujus edukacinius projektus, tarp kurių – specialūs „Minecraft“ serveriai ir naujos internetinės laidos.
„Skirsime dėmesį ir „Mikrobitų“ projekto pristatymui, kurio metu siekiame, kad kiekvienas Lietuvos moksleivis gautų po „Mikrobit“ kompiuterį,“ – pasakojo vienas iš „Trys kubai“ įkūrėjų.Išgirsite youtuberių istorijas


[Viso balsavo:0, Reitingas: 0]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: