2018 liepos 18, trečiadienis.   Games.lt naršo: 3   Registruotų vartotojų: 113134
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 rugpjūčio 9 d.
Naujienos
„GameOn III“ metu įvyks „KSU Hearthstone taurė“
2017-08-09, parašė Žebenkštis, aplankė 1210


Vieną ankstyvą ir saulėtą gegužės rytą Vilniuje, šeštadienį, dešimtys jaunų žmonių būriuojasi prie įėjimo į barą, kuris šiai dienai virto tarptautinių varžybų vieta. Vos už kelių valandų čia profesionalus Lietuvos „Hearthstone“ žaidėjas Džiugas „S8ris“ Martinkėnas susigrums su tuometiniu pasaulio čempionu iš Rusijos „ShtanUdachi“ ir po atkaklios kovos, kurią stebės daugiau nei 20 tūkstančių žmonių iš viso pasaulio, ir pergalingai iškels rankas į viršų.


Tą dieną Lietuvos atstovas „Hearthstone“ čempionato atkrintamosiose varžybose įveikė dar 2 Europos gigantus, tačiau iki kito etapo turnyre Džiugui pritrūko vos vienos pergalės. Tą dieną žaidėjas sulaukė pasiūlymo prisijungti prie didžiausios Lietuvos eSporto organizacijos „Gameplay DNA“, o Vilnius dar labiau įtvirtino savo vardą, kaip Baltijos šalių elektroninio sporto sostinė.2017-aisiais Lietuvos sostinėje jau suplanuoti ir patvirtinti dar 2 oficialūs „Hearthstone“ turnyrai: Rugsėjo 2-3 dienomis vyks „HCT“ pasaulio čempionato atkrintamosios varžybos, kur dėl teisės laimėti 100 tūkstančių eurų atvyks susikauti turnyro dalyviai. Tai vienintelė patvirtinta varžybų vieta Baltijos šalyse, tad organizatoriai tikisi tiek vilniečių, tiek dalyvių iš Latvijos bei Estijos.


Rugpjūčio antrojoje pusėje taip pat startuos ir atrankinės varžybos į Vilniuje „GameOn“ metų vykstančios „KSU Hearthstone taurės“ varžybas, kurioje numatomas daugiau nei 800 eurų vertės prizinis fondas.


„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su tokiu partneriu kaip Kazimiero Simonavičiaus Universitetas. Šiuo metu Lietuva išugdo gausybę eSporto talentų, tačiau neišvystyta šios srities infrastruktūra neleidžia išnaudoti jų pilno potencialo. Šalyje itin trūksta profesionalių eSporto vadybininkų ir trenerių, kurie leistų organizacijas pakylėti į aukštesnį lygį, tad universiteto dėmesys šiai sričiai yra išties sveikintinas dalykas“, – naujai paskelbtu bendradarbiavimu džiaugėsi „GameOn“ renginio koordinatorius Ridas Bušmanas.


Pagrindiniai turnyro remėjai, Kazimiero Simonavičiaus Universiteto atstovai, džiaugiasi tokia iniciatyva ir sako, jog tai yra viena iš greičiausiai augančių industrijų, tad eSporto nereikėtų nuvertiniti ir Lietuvoje.


[Viso balsavo:0, Reitingas: 0]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: