2018 liepos 18, trečiadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113134
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 rugpjūčio 11 d.
Naujienos
„Counter Strike: Global Offensive“ žiūrovo gidas
2017-08-11, parašė Žebenkštis, aplankė 1453

„Counter Strike: Global Offensive“ šiuo metu yra viena populiariausių elektroninio sporto disciplinų. 2012-aisiais pasirodžiusi naujausia kultinės taktinės šaudyklės dalis akimirksniu tapo žaidimų pasauliniu hitu – šiuo metu yra parduota daugiau nei 31 milijonas šio žaidimo kopijų.


„Counter Strike: Global Offensive“ žaidimo populiarumas slypi jo paprastume. Žaidime yra dvi komandos: teroristai ir specialiosios policijos pajėgos. Komandos kovoja viena prieš kitą šaunamaisiais ginklais, peiliais arba granatomis. Žaidimo metu už kiekvieną nušautą kitos komandos žaidėją gaunamas taškas, o raundą laimi komanda, nukovusi visus kitos komandos žaidėjus.


Stebint žaidimą ekrane atrodo, kad veiksmas vyksta be galo greitai. Profesionalus „Counter Strike: Global Offensive“ žaidimas turi begales įvairių papildomų niuansų, kuriuos būtina suprasti norint nepasimesti veiksme. Žemiau esančiame trumpame žiūrovo gide išgirsite ir pamatysite viską, ką būtina žinoti norint pilnai mėgautis įvairių „Counter Strike“ turnyrų transliacijomis.


Šiuo metu pasaulyje kiekvieną savaitgalį vyksta šimtai turnyrų su įspūdingais priziniais fondais. Vienas tokių turnyrų šiuo metu vyksta ir Lietuvoje – „GameOn III CS:GO taurė“. Praėjusį savaitgalį baigėsi šio turnyro kvalifikacinis etapas, po kurio paaiškėjo 16 geriausių turnyro komandų, tarp kurių ir trys lietuvių: „Gameplay DNA“, „Calmface“ ir „Flushafanclub“. Šiam lietuviškam trejetui iššūkį mes komandos iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Danijos, Norvegijos, Čekijos, Šveicarijos, Rusijos ir Baltarusijos.


16 geriausių regiono „Counter Strike: Global Offensive“ ekipų buvo suskirstytos į keturias grupes ir jau šį pirmadienį tęs kovą dėl „GameOn III“ turnyro trofėjaus bei 3500 eurų siekiančio piniginio prizo. Turnyras bus transliuojamas gyvai internetu, o lietuvių komandoms tikrai prireiks žiūrovų palaikymo.


Grupių etapo pradžia numatoma rugpjūčio 14 d., pirmadienį, 18:00. Turnyrą tiesiogiai galite stebėti čia.

[Viso balsavo:0, Reitingas: 0]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: