2018 birželio 24, sekmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113129
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 rugsėjo 6 d.
Naujienos
Gamescom 2017: kaip jį matė tenai buvęs žmogus
2017-09-06, parašė JcDent, aplankė 626


Nepaisant to, kad kokie 5 žmonės Vokietijoje manė, kad aš esu senas „Gamescom“ veteranas, jau ne kartą buvęs apkasuose už žaidimų būdelių ir praėjęs ne vieną audrą žaidimų pristatymų, tai man buvo pirmieji metai parodoje. Tiesa, tai nebuvo mano pirmasis žaidimų renginys, nes kadaise aš buvau „Tokyo Game Show“. Taigi, „Gamescom“ – kas ir su kokiu alumi jis valgomas?


Visų pirma reikia pažymėti, kad turėti spaudos ženklelį parodoje yra nuostabus dalykas. Skirtumas tarp verslo ir viešosios zonos yra kaip diena ir (labai triukšminga) naktis. Verslo zonoje nėra daug žmonių, o patalpos suskirstytos į dažniausiai neįtin išraiškingus paviljonus. „Roberts Space Industry“ visai nepastebėtum, jei ne logotipas ant durų. „Wargaming“ į savo apipavidalinimą įdeda daugiau dėmesio, bet tikrų tankų neturi. Aišku, tai nereiškia, kad viduje nerasi nieko įdomaus – nuo graikiškų šalmų ir S-Tank Lego modelių iki būsimų žaidimų dėžučių. Ir žurnalistams negailima visokių niekučių, nuo sausainių ir vandens iki žaidimų alaus, kuprinių ir kitų suvenyrų.Kita vertus, viešuose stenduose irgi galima nugvelbti kažką gero, ir nemažai dalyvių prakaituotoje masėje stumdėsi su dideliais „World of Tanks“ maišais. Vieši stendai yra daug įspūdingesni: jų formos turi vizualiai priminti žaidimą ir kilti vos ne iki „Koeln Messe“ lubų. Prie šių stendų bus ir samdytų cosplayerių, ir didelių ekranų, kuriuose apsaugos lydimai Angelai Merkel bus pristatytas „Assassin’s Creed: Origins“, ir dešimtys kompiuterių, prie kurių laimingieji galės pažaisti laukiamus AAA žaidimus. Netrūksta ir kitų vizualinių dovanėlių: tai natūralaus dydžio Doomwheel pamalonina „Warhammer“ fanus, tai Terran Marine prikausto „StarCraft“ žaidėjų žvilgsnį.


Aišku, tu nesi joks fanas, jei negali to pademonstruoti savo pirkiniais, tad viena didelė salė buvo išskirta vien tik žaidimų merch. Studijos mielai prastūminėjo savo skaitmeninių herojų figūrėles, o visokių marškinėlių parduotuvių, pasiruošusių tau parduoti žaidimų ir serialų atributikos, buvo per akis. Net ir anime mėgėjai nebūtų nusivylę, nes jiems irgi buvo avežta visokio gėrio (ypač „One Piece“ tematika). Kuo atviresnė visuomenei buvo šventė, tuo daugiau žmonių buvo šioje salėje. Aš lengviau prasigrūdau prie „Far Cry 5“ stendo nei per ją perėjau.


[Viso balsavo:1, Reitingas: -1]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: